En İyi 23 Torrent Sitesi 2017 (Kasım Ayına Özel)

Filmler, müzik ve daha fazlası için en iyi torrent siteleri bu makalemizde yer alıyor. En iyi torrent siteleri 2017, The Pirate Bay gibi eski favorilerin yanı sıra şu anda KAT, RARBG, Limetorrents ve 1337X gibi birçok popüler siteleri içermektedir.

En iyi torrent sitesinin, daima yüksek kaliteli torrente sahip olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, aşağıdaki tabloda da göreceğiniz gibi torrent sitelerinin kapsamlı bir listesini bulmak için bu makalemiz arayanlara iyi bir yol olacaktır ve her hafta güncellenecektir.

Önemli: Güvenliğinizi korumanıza yardımcı olabilecek sürekli güncellenen bir ücretsiz proxy programlarına göz atmayı unutmayın.

En İyi Torrent Siteleri 2017 : Kasım

Aşağıda, en iyi torrent siteleri büyük bir listesi bulunmaktadır, daha fazla veya daha az içerisinde aramak istedikleriniz sıralanmıştır. Eğer torrentte yeniyseniz, bu dosyaları almak için bir torrent istemcisine ihtiyacınız olacağını unutmayın!

En İyi Torrent Siteleri

The Pirate Bay; Bu site bir klasiktir! TPB uzun süredir bir enkarnasyonda ya da başka bir yerde dolaşıyor ve torrentler her zaman burada güvenilirdir. The Pirate Bay sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

RARBG; Bu torrent sitesi P2P meraklıları içindir. Kaliteli,yüksek çözünürlüklü torrentler ile doludur. RARBG sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

1337X; Eski veya daha belirsiz torrentlerden sonra, 1337X sizin için iyi olabilir. Torrent veritabanları diğerlerinden daha büyük değildir. 1337X sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

LimeTorrents; Bu, aramanız sırasında atlamak istemediğiniz bir torrent sitesidir. Kullanıcılar, veritabanlarının boyutunu ve meşru dosyaların sıklığını sevmektedirler. LimeTorrents sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

TorrentDownloads; TorrentDownloads’daki süper ileri torrent detay sayfasını çok seviyoruz. Bu, TorrentDownloads’ı denemek için yeterli bir neden olur, büyük veri tabanı ve torrentlerin yüksek kalitesi, bunu mükemmel bir seçim haline getirir. TorrentDownloads sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Demonoid; Demonoid sitesi, 2003 yılından bu yana çeşitli alanlardaki torrentleri desteklemektedir. Bu özel bir üyelik topluluğudur, bu nedenle katılmak için davetiye almanız gerekir. Demonoid sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

IsoHunt; Ayrıca 2003 yılında başlayan bir diğer torrent sitesi IsoHunt pek çok değişikliğe uğradı ancak en yeni enkarnasyonda bile çok popüler bir torrent arama motorudur. IsoHunt sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

YTS.AG; Lansmandan kısa bir süre sonra TIFY / YTS taklitçisi olarak bilinen çoğu kullanıcı, YTS.AG torrentlerini kaliteli ve okunaklı buluyor. YTS.AG sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Torrentz2; Bu, onlarca torrent sitesinde torrent arayan süper torrent dizinidir. Torrentz2 sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

KAT; KAT, süper popüler torrent sitesi resmi olarak “Kickass Torrents” olarak adlandırılır ve çeşitli ayna sitelerinde yaşar. KAT sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

TorrentProject; TorrentProject, eklenmiş yaklaşık 10 milyon torrente sahiptir. TorrentProject sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

TorrentFunk; Bu, “doğrulanmış” durum göstergesi ve kullanıcı yorumları nedeniyle az bir bölümde oldukça popüler bir torrent sitesidir. TorrentFunk sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Torlock; Bu, beklediğiniz bir torrent sitesidir. Torlock sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

EZTV; Buradaki her torrenti bulamazsınız, ancak kullanıcılar EZTV’nin kalitesinin sürekli iyi olduğunu söylüyor. EZTV sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

WorldWide Torrents; WEST’in ana sayfasındaki sıçrama ekranını bir kenara bırakın, bu torrent dizini bir göz atın. WorldWide Torrents sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Sky Torrents; Büyük bir veri tabanı ve oldukça temiz bir ara yüz ile, bu milyonlarca güçlü torrent koleksiyonunda sıkça adını duyduğumuz bir torrent sitesidir. Sky Torrents sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

BTScene; Temiz bir arayüz ve sinir bozucu reklamların göreceli olarak eksik olması nedeni ile BTScene favorilerinizden biri haline gelebilir. BTScene sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Torrents.me; Bu meta torrent sitesi diğerleri arasında çok özel değil, ancak ana sayfasındaki muhteşem gösterge tablası seviliyor. Eğer bir veri nerd ve bir torrent fanatikliğiniz varsa, yaptıklarından çok memnun olacaksınız. Torrents.me sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

iDope; IDope torrent sitesi, yalnızca yenilikçi iDope Android uygulaması için söz etmeye değer. Akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden doğrudan P2P dosya paylaşımı yapın! iDope sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

YourBittorrent; Temiz bir arabirim, bu torrent aramayı denemek için büyük bir nedendir. YourBittorrent sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Monova; Güzel ve temiz bir tasarım burada vakit geçirmek için yeterli nedendir. Reklamlar bazen bir mesele olabilir, ancak bunun üstesinden gelebilirseniz, bu büyük bir torrent sitesidir. Monova sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Toorgle; Bir “meta” torrent arama motorudur. Toorgle sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Seedpeer; Büyük bir torrent veri tabanı ile Seedpeer aramak için harika bir yer olmuştur. Arayüz bazıları kadar güzel değil, ancak hala çok kullanışlı bir sitedir. Seedpeer sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

7tor, RuTracker, Pirateiro, ArenaBG ve Pirate Public gibi popüler olmayan bir dizi torrent siteleri de mevcuttur. Ancak onlara nazaran sizlere daha popüler ve kullanılan en iyi torrent siteleri listeledik.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here