Doların ne kadar olduğu 23 Mayıs Pazartesi günü sabah saatlerinde vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından araştırılmaya başlandı.

Ünlü ekonomist Tuna Kaya, yaptığı açıklamada Mayıs ayını işaret ederek doların süper bononun devreye girmesiyle düşeceğini belirtti. Peki 23 Mayıs dolar ne kadar? Euro ne kadar, kaç TL oldu? İşte 23 Mayıs 2022 Pazartesi güncel döviz kuru ve detaylar…

EN İYİ BORSA [CANLI TAKİP SİTESİ] ANINDA GÜNCEL YORUMLARI...için Tıklayın

23 Mayıs Dolar Kaç TL Oldu? 23 Mayıs 2022 Dolar ve Euro kaç TL?

Bugun Dolar alis ve satis fiyati ne kadar oldu

Dolar, euro ve sterlinde son durum 23 Mayıs Pazartesi günü, yani piyasaların açıldığı haftanın ilk günü vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından merak konusu oldu. Peki 23 Mayıs dolar ne kadar? Dolar, euro ne kadar, kaç TL oldu? İşte merak edilenler…

Bu arada borsa canlı takip etmek isterseniz buradan https://webhakim.com/en-iyi-borsa-sitesi.html bakabilirsiniz.

DOLARDA SON DURUM

Önceki kapanışını 15,8728 TL’den yapan Dolar, geçtiğimiz gün günü 15,8689 TL alış fiyatından, 15,8769 satış fiyatından işlem gördü.

[PARA KAZANDIRAN] UYGUMALAR AYLIK 10.BİN TL  İÇİN TIKLAYIN…

DOLAR NE KADAR?

Dolar 23 Mayıs Pazartesi günü haftaya 15,93 TL seviyesinden başladı.

Borsa uygulamaları için ise https://webhakim.com/en-iyi-borsa-uygulamasi.html bakabilirsiniz.

EURO NE KADAR?

Önceki kapanışını 16,8011 TL’den yapan Dolar, geçtiğimiz gün günü 16,7587 TL alış fiyatından, 16,8435 satış fiyatından işlem gördü. Euro 23 Mayıs Pazartesi günü 16,88 TL’de yer alıyor.

[EN İYİ BORSA] UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN…

KÜRESEL PİYASALARDA FED ETKİSİ

ABD Merkez Bankası’nın (Fed) enflasyonla mücadelede başarısız olabileceği ve daha “şahin” politikaların gerekebileceği endişelerinin de dolar talebinin artmasında etkili olduğunu aktaran analistler, tahvil faizlerinin seyrinin yakından izlenmeye devam edileceğini vurguladı.

ABD’nin 10 yıllık tahvil faizi, yüzde 3,16 ile Kasım 2018’den bu yana en yüksek seviyeyi test etmesinin ardından yüzde 3,14 seviyesine bulunuyor.

Analistler, bugünün veri gündeminin zayıf olduğuna işaret ederek, bu hafta Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde’ın açıklamalarının yanı sıra ABD, Çin ve Almanya’da enflasyon verilerinin döviz piyasalarının yönü açısından önemli olacağını bildirdi.

Altın Fiyatları

Altın fiyatları ile ilgili gelişmelere buradan bakabilirsiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?… Lütfen yorumlarda görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın. Dolar daha da artar mı?..


Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 6 ay önce

dolar da artış devam edecek gibi duruyor