16 Ocak Koronavirüs Tablosu Türkiye En Güncel Vaka Sayısı Sağlık Bakanlığı Sitesinden açıklanıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise verileri paylaşıyor. 24 saat verilerine göre vaka sayısı 2.336.476’ya yükseldi. Koronavirüs sebebiyle toplam 22.981 vatandaşımız hayatını kaybetti.

16 Ocak Koronavirus Tablosu

Türkiye’de güncel Koronavirüs vaka ve vefat rakamları her gün açıklanıyor. Türkiye koronavirüs tablosunu vatandaşlar araştırıyor. Koronavirüsü son dakika vaka sayısı kaç oldu?

16 Ocak Koronavirüs Tablosu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 16 Ocak Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu Sağlık Bakanı tarafından açıklandı. 168 vefat var. 7550 yeni vaka var.

15 Ocak Koronavirüs Tablosu

Bakan Koca, ”Aşılama programımızın 2. gününde şu ana kadar 500.000’den fazla sağlık çalışanımız aşı oldu. Aşı programını ülke sathında uygulamakta tecrübeli bir ülkeyiz. Alt yapımız bu programı kontrollü şekilde yürütmek için fazlasıyla yeterli. Salgınla mücadeleyi birlikte kazanacağız. 

Sayın Devlet Bahçeli’ye devlet politikaları söz konusu olduğunda gösterdiği hassasiyetin bir parçası olarak aşı programına olan destek ve katkıları sebebiyle çok teşekkür ederim. Salgınla mücadeleyi birlikte kazanacağız.

Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı aşı olmayı teşvik programı kapsamında mecliste temsil edilen tüm siyasi parti genel başkanlarını, Anayasa Mahkemesi Başkanımızı ve Meclis Başkanımızı arayarak aşı olmaya davet ettim. Kendilerine gösterdikleri nezaket için teşekkür ediyorum.

Şuan itibariyle 1. doz aşısını olan sağlık çalışanı sayısı 100.000’i geçti. Türkiye aşı programı uygulamakta güçlü bir alt yapıya sahiptir. Bu güce inanan, destek veren herkese teşekkür ederim. http://covid19asi.saglik.gov.tr

 

14 Ocak Koronavirüs Tablosu

Bugün tespit edilen 983 yeni hastamız var. Uzun bir aradan sonra günlük hasta sayımız 1.000’in altına indi. Ağır hasta sayımız da azalmaya devam ediyor. Kısıtlama ve tedbirlere uymaya devam ederek aşı uygulamasına geçeceğiz. Birlikte başaracağız. http://covid19.saglik.gov.tr

13 Ocak Koronavirüs Tablosu


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!