Sağlık Bakanı Fahrettin Koca koronavirüs tablosunu açıklıyor. Vatandaşlarımız ise koronavirüs vaka ve vefat sayısını araştırıyor. En güncel koronavirüs tablosuna göre; Covid-19  243 kişi hayatını kaybetti. Son 24 saatte 30 bin 494 kişi iyileşti. 18 Aralık koronavirüs tablosu açıklandı mı?

18 Aralik Koronavirus Tablosu

Türkiye’de ve dünyada Covid-19 salgını ile mücadele devam ediyor. Türkiye’de son 24 saatte 206 bin 102 koronavirüs testi yapıldı, 27 bin 515 kişinin testi pozitif çıktı. 243 kişi hayatını kaybetti. Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu, “covid19.saglik.gov.tr” adresinden paylaşılıyor. 18 Aralık koronavirüs tablosu açıklandı mı?

18 Aralık Koronavirüs Tablosu

18 Aralık Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosunun Sağlık Bakanı tarafından açıklandı.

17 Aralık Koronavirüs Tablosu

Bakan Koca, ”Bugün tespit edilen 4.209 hastamız var. Ağır hasta sayımız uzun bir aradan sonra düştü. Aktif hasta sayısı da azalmaya devam ediyor. Tedbir ve kısıtlamalar netice vermeye başladı. Bunu sürekli hale getirecek olan bizleriz. Sonuç alana kadar mücadele edelim http://covid19.saglik.gov.tr

HATAY, ADANA, SAMSUN ve İZMİR yakın takibimizde. Çabalar sonuç veriyor. Birlikte kazanacağımız günler uzak değil. Samsun Bafra Devlet Hastanesi’nde bir doktor arkadaşımızı görevi başında bıçakla yaralamaya çalışan saldırgan tutuklandı. Bu uğurda canlarını hiçe sayan sağlık çalışanlarımıza saldırmanın izahı olamaz. Şiddetle mücadelemizi sürdüreceğiz. ” açıklamalarında bulundu.

Son 24 saatte 30 bin 494 kişinin koronavirüs tedavisinin karantinasının sona ermesiyle iyileşenlerin sayısı 1 milyon 721 bin 607’ye yükseldi.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER