2017’deki En Büyük Galaxy Note 8 Sızıntısı, Uçuk Fiyatı İle Geliyor

Ana Sayfa Haber 2017’deki En Büyük Galaxy Note 8 Sızıntısı, Uçuk Fiyatı İle Geliyor
  

Okuma süresi : dakika


Geçen hafta sonlarında, ” ne yazsalar çıkıyor ” denilen blog yazarları, Galaxy Note 8 ile ilgili çok sayıda ayrıntı yazdılar.

Reklam ucuz duvar kağıdı

Rapora göre, Samsung’un beklenen amiral gemisi, 6.3 inçlik Super AMOLED ekran ile geliyor. Note 8, 6GB RAM, Exynos 8895 veya Qualcomm Snapdragon 835 yonga setleri, çift 12 megapiksel kameralar, 3300 mAh pil ömrü ve yeni özellikleri eklenmiş S kalem ile piyasaya sunulması bekleniyor.

Ayrıca, daha önceki haberlerimizde de belirttiğimiz gibi, Galaxy Note 8’in fiyatı, kullanıcılarını bir hayli üzecek cinsten.

Yine raporda belirtilene göre Note 8, Avrupa’da 1000 Euro’dan satışa sunulacak. Amerika’da ise, 1000 dolardan satışa sunulacak olan Note 8, bir aksilik çıkmaz ise, 900 dolar fiyat etiketi ile indirime girip, piyasaya sunulacak.

Bu bilgilere göre Samsung Galaxy Note 8 ülkemizde ne kadara satışa çıkar, tam olarak belli değil. Ancak tamin etmek, güç değil.

Genel olarak 3,500 ve 5,500 arası fiyat etiketlerine sahip olan Note serileri, ülkemizde bu fiyat aralıklarında satışa sunulması bekleniyor.

Ancak şuan piyasada gezen fiyatlar, telefon için oldukça pahalı ve israf niteliğinde. Akıllı telefon üreticileri, telefonlarını pazardaki rekabete rağmen bu kadar pahalı satmasını anlamış değilim.

iPhone 7 ve Galaxy S8 ile kar oranlarını katlayan dev teknoloji şirketleri Apple ve Samsung, bu yarışta oldukça rekabet içerisindeler. Ancak bunun tüketiciye normalde yarar sağlaması gerekiyor ama şuan görünen tam tersi, fiyatlar dudak uçuklatıyor.

 

 

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir