Ocak itibari ile piyasaya sürülen ve yeni çıkmaya hazırlanan 2017’nin öne çıkan en iyi oyunlarının listesi karşınızda.

Reklam ucuz duvar kağıdı

1-Resident Evil 7: Biohazard

Resident Evil 7: Biohazard, Capcom tarafından geliştirilip yayımlanan, hayatta kalma,korku türünde bir video oyunudur. Dünya çapında Microsoft Windows, Playstation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını yapmıştır. Korku oyunu seven tutkunların uzun zamandır beklediği oyun 27 Ocak 2017’de piyasaya sürülmüştü.

 

2- Destiny 2

Destiny 2, bu yılın en çok beklenilen oyunlarının başında geliyor. Destiny 2, büyük bir macera olmaya hazırlanıyor. Bungie tarafından geliştirilen oyunun, 6 Eylül 2017 tarihinde piyasaya çıkması bekleniyor.

3-Mass Effect: Andromeda

Bioware tarafından geliştirilen Mass Effect Andromeda, 21 Mart 2017’de Playstation 4,Xbox One ve Microsoft Windows platformları için piyasaya sürüldü. Oyun çıkması ile birlikte bazı hataları yüzünden eleştirilere maruz kaldı. Ancak hatalar belli bir ölçüde düzeltildi ve animasyonlar, oyunun işleyişi bakımından gayet iyi hale getirildi.

4-Prey

Prey : 2006 yılında çıkarılan ilk oyun olan Prey 1’den yaklaşık 5 yıl gibi bir aradan sonra Human Head Studios tarafından yapımına başlanılan serinin ikinci oyunudur. Oyun, uzay ve bilim-kurgu temalı bir FPS’dir. Oyun, Bethesda Softworks tarafında 5 Mayıs 2017’de piyasaya sürülmüştü.

5-PlayerUnknown’s Battlegrounds

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın oyuncu paraşütlerle bir adaya düşüyor.Toplu olarak oynandığında gerçekten de çok zevkli bir oyun.

6-For Honor

For Honor, Fransa asıllı Ubisoft’un alt kuruluşu Ubisoft Montreal’ın 14 Şubat 2017’de satışa sunulan üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için satışa sunulmaktadır. Oyunculara bir şövalye ,viking ya da samuray olarak oynama imkanı veriyor.

7-Absolver

Absolver, Sloclap tarafından geliştirilen Playstation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için satışa sunulan oyun, gerçek oyunculara karşı çeşitli dövüş tekniklerini kullanarak mücadele ettiğiniz online bir oyundur.

8-Horizon Zero Dawn

Guerrilla Games tarafından geliştirilen ve 28 Şubat 2017 tarihinde piyasaya çıkan Horizon Zero Dawn, bilim kurgu ve açık dünya ögelerini buluşturuyor. Robotlarla dövüşülen distopik bir atmosfere sahip olan Horizon Zero Dawn, 2017’ye damgasını vuran bir oyun.

9-The Legend of Zelda: Breath of The Wild

Bir Nintendo klasiği olan The Legend of Zelda: Breath of the Wild,uzun zamandır beklenen oyunlardan biriydi. 3 Mart 2017 tarihinde piyasaya çıktıktan ilk andan bu yana tüm oyuncular tarafından övgüler alan The Legend of Zelda: Breath of the Wild, açık dünya oyunlarını sevenler için ideal bir oyun.

10-Injustice 2

NetherRealm tarafından geliştirilen 11 Mayıs 2017’de piyasaya çıkan süper kahraman temelli oyunları sevenler için son dönemlerin en başarılı seçeneği olan Injustice serisinin 2. oyunu ile 2017 yılına damgasını vurdu.Yapım DC dünyasının sevilen karakterlerini bir araya getirdi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir