Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olan 23 Nisan'da bu yıl da çocuklar oldukça heyecanlı. Şimdiden herkes balkonu Türk bayraklarını astı bile.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu sene 100. yılını doldurdu. Yüzüncü yılı kutlanılan bayram’da çocuklar oldukça sevinçli. Tüm bireyler kutlama için evlerde çocukları ile birlikte bayrak yapma telaşında. Hal böyleyken sosyal medyada ve diğer mesajlaşma platformlarında da 23 Nisan kutlanmakta. Biz de sizler için 23 nisan whatsapp durumları olan bazı görselleri sıraladık.

Not: Fotoğrafları WhatsApp durumu yapmak için ilk olarak fotoğrafa tıklayın. Daha sonra açılan pencerede fotoğrafın üzerine basılı tutun ve indir seçeneğini seçin. Daha sonra WhatsApp’a girin ve durumu seçin. Çıkan yerden fotoğraf olarak indirdiğiniz görseli seçin ve 23 nisan whatsapp durumları olarak paylaşın.

23 Nisan Whatsapp Durumları

 • Asıl mesajlar Çocuklara verilen eğitimdir. O mesajlar bizlere ileride iletilen birer mektup gibidir. Bu mektuplara sahip çıkalım. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

23 Nisan Whatsapp Durumları

 • Vatanı ve memleketi korumak, çocuklara bu duyguyu aşılamak ile başlar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

23 Nisan Whatsapp Durumları

 • Yarının büyükleri olan çocuklara gözümüz gibi bakmalıyız ki, onlar da bize yaşlanınca o şekilde bakmalı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

23 Nisan Whatsapp Durumları

 • Çocuklarımızın karınlarını ve zihinlerini düşündüğümüz kadar ruhunu da düşünmeliyiz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

23 Nisan Whatsapp Durumları

 • Milli egemenlik milletin şerefi ve haysiyetidir. Bunu önemseyecek çocuklar yetiştirmeliyiz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

23 Nisan Whatsapp Durumları

 • Vatan sevgisi imandandır. Bu iman ile çocukları yetiştirmek dileğiyle. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

23 Nisan Whatsapp Durumları

 • Bir gülüşü ile tüm sıkıntıları unutturan, bizlere Rabbimizin hediyesi olan çocuklarımızın bayramını kutlarım. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

23 Nisan Whatsapp Durumları

 • Bugün 23 Nisan neşe doluyor insan. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

23 Nisan Whatsapp Durumları

 • Çocuklarımızın bayramını onlarla birlikte kutlayalım. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

23 nisan whatsapp durumları


 • Bu ülkenin nasıl kurulduğunu ve hangi zorluklarla ilerlediğini çocuklarımıza anlatmalı ve vatanlarına bağlı kalmalarını aşılamalıyız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.
 • Bir gün ulusu sizin gibi beni anlamış gençliğe bırakacağımdan çok memnun ve mesudum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.
 • “Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz.” Çocuk bayramınız kutlu olsun
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER