MasterChef Türkiye’de 30 Ağustos gecesi eleme heyecanı yaşandı. MasterChef eleme gecesinde final oyununa kalan isimler Uğur, Gülşah ve Berk oldu. 30 Ağustos MasterChef Türkiye’de elenen isim! MasterChef’te Kim Elendi?

MasterChef Türkiye’nin 30 Ağustos 2020 bölümünde Ayyüce, Berk, Uğur, Gülşah, Emir ve Duygu elenmemek için ellerinden geleni yaptılar. Emir, Ayyüce ve Duygu o potadan çıktı, geriye kalan isim ise Uğur, Gülşah ve Berk oldu.

30 Ağustos MasterChef Türkiye’de elenen isim! MasterChef’te Kim Elendi?

30 Ağustos MasterChef Türkiye’de elenen isim

30 Ağustos günü MasterChef 41. bölümde eleme gecesi yaşanıyor. 2 aşamadan oluşan turda ilk olarak 3 kişi kendisini elemeden kurtardı, Emir, Ayyüce ve Duygu potadan çıktı. Diğer 3 kişi ise perdeli pilav yaparak elenmemek için elinden geleni yapacak.

2. Haftanın Mavi takımında : Uğur’un seçtiği isimler Duygu, Emir, Gülşah, Ebru, Berk, Ayyüce, Eray mavi takım tüm oyunları kaybederek neredeyse takımın hepsi eleme potasına çıktı.

Kırmızı takımda Özgül’ün seçtiği isimler Furkan, Barbaros, Tanya, Serhat, Esra, Celal, Sefa

MasterChef 2020’de Kim Elendi?

MasterChef eleme gecesinde final oyununa kalan isimler Uğur, Gülşah ve Berk oldu. Bu arada oyunda yarışmacılardan 60 dakika içinde “Perdeli Pilav” yapması istendi ve Berk elendi.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER