3D Mobil Duvar Kağıtları İle Telefonunuza Farklı Bir Boyut Kazandırın !

0
261

Hepimiz zaman zaman değişik, canlı ve ilgi çekici duvar kağıtlarını indirip bilgisayarımızın, tabletimizin veya telefonumuzun arka planını süslüyoruz.

Bu teknolojik aletleri daha çekici hale getirmenin bir başka yolu. Çekici ve ayrı hava katan duvar kağıtları kullanmamızın sebebi, her iki dakikada bir bu bahsettiğimiz aletlerden yararlanmamız.

3d-mobil-duvar-kağıtları-İle-Telefonunuza-Farklı-Bir-Boyut-Kazandırın-!

Şimdi telefon veya tabletiniz için ekstra bir uygulama mevcut.

Uygulama içerisinde barındırdığı birbirinden güzel, canlı ve bir o kadar da HD duvar kağıtlarını, üç boyutlu bir şekilde ( parallax ) arka plan görseli yapmamızı sağlıyor.

Parallax, herhangi bir görsele bakarken, değiştirdiğiniz açıya göre o görselin, sizin pozisyonunuza göre aldığı değişime deniyor. Sanırım tam olarak böyleydi.

3d-mobil-duvar-kağıtları-İle-Telefonunuza-Farklı-Bir-Boyut-Kazandırın-1

Bu uygulama ile standart mobil arkaplan görsellerinden kurtulup, 3D mobil duvar kağıtları indirebilirsiniz.

Uygulama içeriği, bünyesinde 30’dan fazla duvar kağıdı bulunduran uygulama, bazı kahramanlar eksik olsada, neredeyse tüm Avengers kahramanlarını 3d bir şekilde telefonunuzun arka planı yapma imkanı sunuyor.

3d-mobil-duvar-kağıtları-İle-Telefonunuza-Farklı-Bir-Boyut-Kazandırın-2

Uygulama kendi içinde barındırdığı kategorilerde, duvar kağıtları sunuyor. Yani size uygun bir kategori var ise, uygulamayı satın almanızı tavsiye ediyoruz. Ancak, uygun bir kategori bulamazsanız, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Uygulamanın denendiği YouTube videosuna buradan ulaşabilirsiniz. Görüntülerde kullanılan telefon henüz daha yeni piyasaya çıkan Galaxy S8, muhteşem görünüyor.

Google Play Store’da bulunan uygulamayı aşağıdaki mavi butona basarak, mağazadan indirebilirsiniz. Uygulamanın fiyatı 5,25 TL, çok fazla bir miktar değil, isteyen kullanıcılar mağazadan satıcıya ulaşıp, ilgili kategorilerde görsellerin bulunup, bulunmadığını sorabilirler.

Vinwap isimli bir şirket yapımı olan uygulama, şimdiden yüzbin indirmeyi geçmiş durumda.

Android telefonlar için olan uygulama, 4.0.3 ve üzeri güncelleme ile çalışıyor.

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir