4 Ocak Koronavirüs Tablosu Sağlık Bakanlığı sitesinde açıklanıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise genel olarak rakamları paylaşıyor. En son 24 saat verilerine göre 178 bin 217 koronavirüs testi yapıldı. 14 bin 380 kişinin testi pozitif çıktı. 239 kişi yaşamını yitirdi.

4 Ocak Koronavirus Tablosu

Vatandaşlar 4 Ocak koronavirüs tablosunu araştırıyor. Peki 4 Ocak koronavirüs tablosu açıklandı mı? Detaylarına bakalım.

4 Ocak Koronavirüs Tablosu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 4 Ocak koronavirüs tablosunu açıkladı.

3 Ocak Koronavirüs Tablosu

Bakan Koca, ”Bugün tespit edilen 1.515 yeni hastamız var. Uzun bir aradan sonra vaka sayısı 10.000’in altına indi. Kısıtlamalara ve test talebindeki düşüşe bağlı olarak vaka sayıları beklenenden fazla gerilese de bunu kalıcı hale getirmek elimizde. Birlikte güçlüyüz. http://covid19.saglik.gov.tr

Zamanın akışını durduramayız. Hastalığın yayılımını ise yavaşlatabilir, durdurabiliriz. Kısıtlama ve tedbirlere sabırla uyan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Aldığımız her nefes çok kıymetli. Nefesimizi korumak için bugün eski normallerle aramıza mesafe koyalım. Tedbirlerden ödün vermeyelim.

Prof. Dr. Murat Dilmener ve Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanelerimizin her birini 1008 odalı ve tek yataklı olarak teslim aldık. Bugüne kadar 235 bin hastamıza hizmet vermiştir. YATACAK YERİMİZ DE, VERECEK CEVABIMIZ DA VAR. Milletimizin hizmetindeyiz.

İngiltere kaynaklı mutasyon sebebiyle yapılan incelemelerde bu ülkeden yurda giriş yapan 15 kişide mutasyonlu virüs tespit edilmiş ve kontrol altına alınmıştır. İngiltere’den yurda girişler geçici olarak tamamen durdurulmuştur.” açıklamalarında bulundu.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!