• Ana Sayfa
  • Eğitim
  • Açıklanan Sınıflar Yüz Yüze Eğitime Başladı! 9. Sınıflar Geri Eve Gönderildi!

Uzaktan eğitim sistemine bilindiği üzere ana okulu ve 1.sınıflar haricinde diğer sınıflar uzaktan eğitim sistemi ile eğitim görüyor. Kademeli olarak yüz yüze eğitimin açılması ile meslek liselerinde yüz yüze eğitim bugünden itibaren başladı. Yüz yüze eğitime hangi sınıflar başladı, bakalım.

Açıklanan Sınıflar Yüz Yüze Eğitime Başladı! 9. Sınıflar Geri Eve Gönderildi!

Yüz yüze eğitime hangi sınıflar başladı

Diğer yandan uygulamalı eğitim yapacak olan 10, 11 ve 12. sınıflar ders başı yaparken, alan dersi seçmeyen 9. sınıflar ise evlerine geri gönderildi.

Ana Okulları ve ilkokullar için başlayan yüz yüze eğitim, bu hafta da meslek liseleri için de başladı. Uygulamalı eğitim yapacak olan 10, 11 ve 12. sınıflar ders başı yaparken, henüz alan dersi seçmeyen 9. sınıf öğrencileri ise evlerine geri gönderildi.

Maske Dağıtıldı Koronavirüs Hatırlatıldı!

Covid-19 önlemleri sebebi ile kapatılan okullarda normalleşme süreci kapsamında ana okulu ve ilkokullar için yüz yüze eğitimde ders zili çalmıştı.

Sırada hangi kademenin olacağı merak edilirken meslek liselerine öncelik verildi. Uygulamalı derslerin ağırlıklı olması nedeniyle meslek liselerinde yüz yüze eğitime geçildi.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!