Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde instagram uygulamasında canlı yayında Survivor takımı ile Türkiye rekoru kırmıştı. B kez ise gözünü dünya rekoruna diken Acun Ilıcalı 2 dakika sürede 3 milyon canlı izlenme ile dünya rekor kırdı. Çoğu kişinin tebriklerini kabul etti. 3 milyon izlenmeyi başarılı bulanlar arasında ise Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu servis sağlayıcılarını kutladı.

Acun Ilıcalı Canlı Yayında 3 Milyon İzlenme İle Instagram Rekoru Kırdı, Bakan Servis Sağlayıcılarını Kutladı!

Acun Ilıcalı, Survivor takımı ile instagram uygulamasında canlı yayın yaptı ve 3 milyon izlenme ile dünya rekoru kırdı. Tabi bu durum sosyal medyada, siyasilerde ve teknoloji alanında geniş yer buldu.

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, servis sağlayıcılarını kutladı. 3 milyon izlenme olmasına rağmen hiç bir sorun olmadan tamamen canlı yayın gösterildi. Alt yapı bakanı twitter üzerinden paylaştığı mesajda ”3 milyon kişiyi 2 dakika içerisinde tek bir yayına bağlama başarısı gösteren servis sağlayıcılarımızı kutluyorum. Haberleşme altyapımızın gücünü gösterme fırsatı sunan @acunilicili’ya teşekkür ediyorum” mesajını paylaştı. Ayrıca, @BTKgovtr kurumunu da etiketlemeyi unutmadı.

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde bayramın ilk günü operatörler çökmüş ve birbirlerini suçlamışlardı. Sokağa çıkma yasağının olması ile bayramlaşma telefon üzerinden gerçekleşmiş durum böyle oluncada hatlara ani yüklenme olmuş ve operatörler neredeyse çökme durumuna gelmişti.

Ani yüklenme ile birlikte akıllara acaba 3 milyon izlenmede çöker mi, soruları gelirken neyse böyle bir sorun ile karşılaşılmadı ve 3 milyon kişiyi rahatlıkla servis sağlayıcıları kaldırdı.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!