Uzaktan eğitim sistemine geçiş ile beraber farklı sorunlar ortaya çıktı. Bazı öğrencilerde tablet yada bilgisayar bulunmamaktadır. Eğitim hayatına devam etmek isteyen öğrencilerde bundan mahrum kaldı. Tabi bu kapsamda çeşitli kampanyalar düzenlendi. Özellikle Acın Ilıcalı bilgisayar kampanyası başvuru işlemi öğrenciler için araştırma konusu oldu. Bilgisayar sahibi olması için Acun Ilıacalı dizüstü bilgisayar laptop kampanyası başlattı. Peki, Acun Ilıcalı bilgisayar kampanyası başvuru nasıl yapılır? Detaylarına bakalım.

Ilıcalı, TV8 ekranlarında paylaştığı Haydi Şimdi dizüstü bilgisayar kampanyası ile, uzaktan eğitim sürecinde, bilgisayar ihtiyacı olan öğrencilerin bu ihtiyacını karşılamayı hedefliyor. Bu arada kampanyaya ilgi oldukça yoğun.

Acun Ilıcalı Bilgisayar Kampanyası Toplamı

Acun Ilıcalı Bilgisayar Kampanyası Başvuru nasıl yapılır

Acun Ilıcalı ile Haydi Şimdi sloganı ile bağış gecesinde 100 bin TL üzerinde bağış yapanlar canlı yayına alındı. Daha sonra SMS ile bağış yapmak isteyenler ise EĞİTİM yazıp 2686’e mesaj atarak 10 TL bağışta bulundu. Dahası gecenin sonunda Acun Ilıcalı, 7.5 milyon lira bağış toplandığını açıkladı.

Acun Ilıcalı Bilgisayar Kampanyası Başvuru nasıl yapılır, şartları neler ve SMS numarası kaç?

Acun Ilıcalı bilgisayar kampanyası başvuru süreci araştırılıyor. Acun Ilıcalı bilgisayar kampanyasına başvuru nasıl yapılır, şartları neler, şu an için net bir bilgi açıklanmadı ama açıklandığında haberi paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER