Acun Ilıcalı şaşırtmaya devam ediyor. TV 8’in sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Survivor çekimleri için Dominik’ gidip geldiği özel jetini satıp yerine uçak aldı. Acun’un uçağının fiyatı ise tam olarak 13 milyon dolar ortalama 100 milyon TL

Acun Ilıcalı, uzun mesafe uçuşları için uçak satın aldı. ‘Survivor’ çekimleri sebebi ile sık sık Dominik’e giden Ilıcalı, aktarma yapmak istememesi sebebi ile Challenger 605 tipi özel jetini değiştirme kararı aldı.

Acun Ilıcalı Full Özel Donanımlı Uçak Aldı! Değeri Dudak Uçuklatıyor

Acun Ilıcalı Full Özel Donanımlı Uçak Aldı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, 16 yolcu kapasiteli Kanada imalatı Global Express XRS 2012 model uçağı Amerikalı bir şirketten 13 milyon dolara satın aldı.

Acun Ilıcalı, düşük uçuş saatine sahip olan uçakla Türkiye – Dominik Cumhuriyeti arası direkt uçuş yapabilecek. Diğer yandan ise yenisi 45 ile 50 milyon dolar arasında olan uçağı televizyoncu, çok daha uygun bir fiyata alıp kar elde etti.

Bu arada Challenger 605 tipi özel jetini ise Sedef Finans’ın sahibi Altunç Kumova’ya 8.5 milyon dolara (65 milyon TL) sattığı öğrenildi.

Uçağı 2 Ay Sonra Teslim Alacak

Acun Ilıcalı 2 ay sonra alacağı uçak içinde biraz değişikler yaptı. Uçaktaki koltukların derilerini ve internet donanımını değiştirdi. Kolayca konsol oyunu oynanabileceği bir elektronik sistem yaptırttı.

Son olarak ise telefonla sorunsuz görüşme yapabileceği SATCOM da ekletti. Uçakta, ekip için özel dinlenme bölümü yer alıyor. Ayrıca, koltuklar katlanarak uzun uçuşlar için tam boy yatak haline gelebiliyor.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!