Uzaktan eğitimde fırsat eşitliğini yakalama adına bildiğiniz üzere çeşitli kampanyalar yapılmaya başlandı. Geçen günlerde Acun Ilıcalı Haydi Kampanyası başlatmıştı. Ayrıntıları ortaya çıktı. Canlı yayında düzenlenen Haydi Şimdi bilgisayar kampanyasına gecenin en çok bağışta bulunan birisi de an Hüseyin Yücel oldu. Hüseyin Yücel, Haydi Şimdi laptop kampanyasına 1 milyon TL bağışta bulundu. Bu arada Acun Ilıcalı’nın laptop kampanyasına 1 milyon bağışta bulunan Hüseyin Yücel kimdir? Detaylarına bakalım.

Acun Ilıcalı’nın bilgisayar kampanyasına 1 milyon bağışta bulundu!

bilgisayar kampanyasına 1 milyon bağışta bulundu

Bahçeşehir Koleji ve Uğur Okulları İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Saint Benoit Lisesi’nin Paris 1 Panthéon-Sorbonne Üniversitesi Ekonomi ve İşletme bölümlerinde lisans eğitimini tamamladı. Diğer yandan ise üniversiteden 2005  yılında mezun olduktan sonra Türkiye’ye dönen Hüseyin Yücel, aile şirketlerinde çalıştı.

2011 yılında ise Bahçeşehir Koleji ve Uğur Okullarının İcra Kurulu Başkanlığını yaptı. 2017 yılında ise eğitimin parçası olarak gördüğü sporu, öğrencilere sevdirmek için Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü Basketbol Takımı’nı kurdu. Başkanı olduğu takım, ilk yılında Süper Lig’e çıktı. Yücel, şimdi “Kurucu Başkan” sıfatıyla takımı desteklemeye devam ediyor.

Son olarak ise 2018 yılının Eylül ayı itibarıyla Beşiktaş Jimnastik Kulübünün Yönetim Kurulu üyesi oldu. Evli ve iki çocuk babası olan Hüseyin Yücel, İngilizce ve Fransızca biliyor.


Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Anonim 10 ay önce

Muş ta okuyyorum canlı derse katılma imkanım yok nasıl başvuru yapacam