Çocuklar telefonla daha doğar doğmaz iç içer oluyor. İlerleyen yaşlarda da aman ses etmesin bende işimi yapayım diye çoğu zaman telefonu çocuklara veriyoruz. İşte yine bir anne, çocuk ve telefon vakası yaşandı. ABD’de 30 yaşındaki 4 çocuk annesi kadının kendisini rahatsız etmemesi için telefonunu verdiği 2 yaşındaki kızı, telefondaki çıplak fotoğrafları rehberdeki kişilere gönderdi.

Amerika’nın Ohio eyaletinde yaşayan 30 yaşındaki 4 çocuk annesi Emily Schmitt adlı kadın, banyoda tamamen üstsüz bir şekilde çamaşırları yıkadığı sırada, kendisini rahatsız etmemesi için telefonunu 2 yaşındaki kızı Carysn’a verdi.

Afacan Çocuk Annesinin Çıplak Fotoğraflarını Rehberdeki Herkese Gönderdi

ANNESİNİN ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI REHBERDEKİ HERKESE GÖNDERDİ

Carysn telefonla oynarken banyoda çıplak bir şekilde çamaşırları yıkayan annesinin fotoğraflarını çekip, rehberde bulunan 15 kişiye yolladı. Daha sonra Emily, gelen mesajlarda Çıplak fotoğraf için teşekkür ederim mesajını soğuk duş almış gibi oldu.

Tüm Herkesten Özür Diledi

afacan cocuk annesini ciplak fotogralarini herkese yolladi

Emily, yaşadığı olayı uzun süre atlatamadı. Akıllı telefonu kızın elinde aldı. Kızının, çıplak fotoğraflarını eski üniversite arkadaşları, iş arkadaşları ve pek çok müşterilerden oluşan 15 kişiye attığını gören anne, olayın aslını anlatarak özür diledi.


Kaynak : https://www.dailymail.co.uk/femail/article-8846987/Mother-four-mortified-discover-toddler-sent-picture-bare-bum-contacts.html
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER