Eski Kurtlar Vadisi oyuncularından olan ve oyuncu olan Özgün Namal’ın nefes terapisti eşi Ahmet Serdar Oral kalp krizi geçirdi. Kalp krizi geçirdiğini fark eden çocukların bakıcısı hemen sağlık ekibine durumu bildirdi. Sağlık ekibinin müdahalesinin hemen ardından hastaneye kaldırıldı fakat Ahmet Serdar Oral, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Peki, Ahmet Serdar Oralın kimdir? Serdar oralın kaç yaşında? Tüm detaylarına bakalım.

Ahmet Serdar Oral kimdir?

Ahmet Serdar Oralin Kimdir

Ahmet Serdar Oral, 53 yaşındadır. 2006 senesinde özel bir firmada genel müdürlüğünü yaptı. Sonraları ise kendisi bohem bir hayat tarzını seçti. Dahası Fethiye’ye yerleşti.

Yoga ve nefes dersleri ile ilgilendi. 6 senedir oyuncu Özgü Namal ile birlikte olan Ahmet Serdar Oral, gözler uzak bir yaşam sürüyordu. 2 çocukları var. Özgü Namal beraberliği ardından oyunculuğu bırakmıştı. Bu arada öncesinde 2 evlilik yapan Ahmet Serdar Oral’ın bu evliliklerinden toplam 3 çocuğu bulunuyor.

Ahmet Serdar Oral Neden Öldü?

ÖZGÜ Namal ile 7 yıldır birlikte olduğu nefes terapisti eşi Serdar Oral 53 yaşında hayatını kaybetti. Serdar Oral, dün sabaha karşı İstanbul’da evlerinde kalp krizi geçirdi. Oral, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Oral Kanlıca Mezarlığı’na defnedildi.

Özgü Namal Cenazeye Katılamadı

Salgın tedbirleri sebebil ile yaklaşık 20 kişinin katıldığı cenazeye, Özgü Namal ayakta durmakta zorlandığı için gidemedi. Namal, mezarlığa “Biricik eşim ve babamız” yazılı bir çiçek gönderdi.

Cenazeye katılanlar arasında bulunan ünlü yapımcı Raci Şaşmaz, bir süre mezarın başında bekledi.

2013 yılında Hayatı Değişti

Özgü Namal, 2013 yılında Serdar Oral’la aşk yaşamaya başladı. 2015 senesinde çiftin bir bebekleri oldu. Bu arada Namal ve Oral oğullarına Nefes adını verdi.

2014 senesinde son olarak Merhamet adlı dizide oyunculuk yapan Namal, oğlunun doğumuyla oyunculuğu bıraktı. Aailesiyle birlikte Muğla-Köyceğiz’de doğayla iç içe bir yaşam kurdu. 2016’da ise Elem Su adını verdikleri kızları dünyaya geldi.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER