AKILLI TELEFON ALACAKLARA ZTE’DEN İYİ HABER !

Ana Sayfa Blog AKILLI TELEFON ALACAKLARA ZTE’DEN İYİ HABER !
  Akıllı telefon almak istiyorsanız ve dünya kadar para ödemek istemiyorsanız okumaya devam edin !

Geçtiğimiz aylarda amiral gemisi modelleriyle iyi tepkiler alan ancak fiyat bakımından ucuz bir cihaz almak isteyenler tarafından iyi karşılanmayan ZTE modeli üreticisi bu kez bu talebi karşılayacak gibi görünüyor.

Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile gelen ZTE Blade V8 Lite Qualcomm Snapdragon 435 işlemci, 2 GB DDR3 RAM, 16 GB dahili saklama alanı, 1280 x 720 piksellik 5 inçlik ekranı ve 8 megapiksel ön kamerası ile az parayla akıllı telefon almak isteyenler için iyi bir alternatif olacak gibi görünüyor.

 

Fiyat-performans bakımından karşılaştırıldığı zaman V8 LİTE diğer modellere nazaran biraz daha önde.Önceki modellerin kötü olduğu söylenemez ancak V8 LİTE daha uygun fiyatla piyasaya çıkacak olması ve WİFİ sertifikasını kapması yönünden akıllı telefon alacaklar için güzel bir alternatif olabilir.

Cihaz 2017’nin ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecek ve fiyatının ise 200 dolar civarında olması bekleniyor.Eğer siz de akıllı telefon almak ve bunu ucuz fiyata kapatmak istiyorsanız V8 tam size göre bir cihaz!

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir