Evde, ofiste yada mekanlarınız da temizlik işlerinde çok vakit harcıyorsanız bu ürünler tam size göre olacaktır. Temiz yaparken pratik ürünler arıyorsanız, Aliexpress’deki bu temizlik ürünleri sizlere bolca zaman kazandıracaktır.

Bu ev eşyalarının pratikliği kadar onları kullandığınız takdirde çok daha az yorulacaksınız. Tozları, kılları araya giren pislikleri tek bir çırpa da alıp sizlere kolaylıklar sağlamaktadır.

Ali Express’den Pratik Temizlik İçin Alınacak 10 Ürün

Pratik ve kolay temizlik yapmak isteyenler için bu ürünler benzersizdir. Birbirinden değişik bu ürünlere birlikte göz atalım.

1- Kanepe temizlemek için fırça

Bu fırça ile kanepenin köşelerinde biriken kiri rahatlıkla alabilirsiniz. Özellikle kılları en ince ayrıntısına kadar alır ve  evcil hayvanlarınız varsa onları da kolaylıkla alacaktır.

pratik temizlik icin urun

2- Gömlek katlama şablonu

Giysileri düzenlemek için birebirdir. Giysileri katlamak için kullanılır kolay, basit ve pratik bir şekilde yapmanızı sağlar. Bu arada, kıyafetleri dolaptan çıkarırken ütülemeye ihtiyaç duymazsınız.

pratik katlama

3- Bardak temizleyicisi

kolay bardak temizleyicisi

4- Kavisli sap fırçası

tuvalet temizleyecisi pratik

5- Güneşlikler için özel temizlik fırçası

pratik guneslik temizleyicisi

6- Ayakkabı kılıfı silgisi

ayakkabi kilifi silgisi

7- Tencere parlatma süngeri

tava temizleyicisi

8- Sprey cam temizleyicisi

cam temizleyicisi

9- Lavabo saç temizleyicisi

lavabo temizleyicisi pratik

10- Deterjan Saplı Sünger

deterjan sapli sunger

Kaynak : https://genial.guru/inspiracion-consejos/20-articulos-utiles-de-aliexpress-que-te-permitiran-limpiar-tu-casa-sin-esforzarte-mucho-1194510/
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER