Anneler Günü mayıs ayının ikinci haftası kullanmaktadır. Bu yılda 10 mayıs tarihinde Anneler Günü kutlanacaktır. Annelerimiz sevgi kelimesinin soyutluğunu adeta somut hale dönüştürmektedir.

Bizler annelerimizin yanında koskoca insanlarda olsak hiç bir zaman büyümüyoruz. Onların gözünde her zaman onların küçük yavruları oluruz. Aslında Anneler günü sadece bir güne özel değil, her gün olmalıdır. Tabi bugün sembolik bir günü ifade etmektedir. Bunu da çok güzel ifade etmek için güzel bir söz onları en değerli hissettirecektir. Bu sebeple bizde Anneler Günü için güzel anlamlı sözler derledik.

Anneler Günü İçin Güzel Anlamlı Sözler

Annelerimizi bizler için çok önemlidir. Kaç yaşında olursak olalım her zaman onlara ihtiyaç duyarız.

Onların sevgisi ve merhameti ile manevi verdiği güç paha biçilmezdir. Annemiz bize her zaman armağandır, onların bize vermiş olduğu sonsuz armağana bizde ufak bir karşılık olarak hediye vermek istemekteyiz. Bununda en güzellerinde biri annenize en anlamlı güzel sözler söylemektir. Anneye güzel sözler kısa ve manalı hadi gelin bakalım.

 • Bir Gün Değil Her Gün Kalbimdesin Canım Annem

anneler gunu icin guzel anlamli sozler

 • Yaz Gelir Çiçek Açar, Ağaçlar Yaprakları İle Gürler, Sonra Kışa Döner Her Yer Kurur Ağaçlar Yapraklarını Döker Çiçekler Kurur, İşte Sen Annem Yaz Kış Dinlemez Her Zaman Yanımda Olursun.

anneler gunu icin guzel sozler

 • Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin Annem. Başımı dizlerine koymaya geldim. Hakkını nasıl öderim. 

anne sözleri kisa anlamli

 • Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun. Dünyanın en güzel ve biricik annesine. Anneler günün kutlu olsun.

Canim annem resimli sozler

 • Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum Anne. Aslında senin minik bir kopyanım. Umarım hayatta senin kadar her zaman sevgi dolu olurum Annem.

Kaynanaya anneler gunu mesaji

 • Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi çok daha iyi anlıyorum Annem. Seni çok çok seviyoruz daima bizimle kal. Ellerinden öpüyoruz Anneciğim.

Gelinime Anneler Gunu mesaji

 • Bizlere göstermiş olduğun sonsuz sabır ve sevgi için ne kadar teşekkür etsek azdır anneciğim. Anneler gününü kutluyor, ellerinden hasretle öpüyorum.

anneler gunu mesajlari resimli paylas

 • Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla durdum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Anneler günün kutlu olsun bir gün değil her gün kalbimdesin.

Anneler Gunu mesajlari resimli

 

 • Bizim için her şeye katlanan, her zaman yanımızda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine. Anneler günün kutlu olsun canım Annem.

anneler gunu ozel sozler

 • Canım Kızım, hafızamdaki en güzel, en tatlı kelime senin ismindir. Sana her seslenişimde sevgim daha da çoğalıyor. Anneler Günün Kutlu Olsun.

anneler gunu mesajlari duygusal

 • Kelimelerle anlatılamayan karşılıksız sevginin ve fedakarlığın en manalı tarifi Anneliktir. Anneler Günün Kutlu Olsun Sevgili Kızım.

gelinime anneler gunu mesaji

 • Biricik Annem dokunduğun her yer parlıyor sen benim her şeyimsin hayatımın manası en güzel insan seni çok seviyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun.

anneler gunu sozleri kisa ve oz

Anneler Günü Sözleri İngilizce

Anneler gününe özel İngilizce sözlerini sizler için derledik. Birbirinden klas ve şık sözlere bakalım.

 • When you are a mother you are never really alone in your thoughts. Mother always thinks twice, once for herself and once for her child. (Anne olduğunuz zaman düşüncelerinizde asla yalnız olmazsınız. Anne her zaman iki kez düşünür, bir kendisi bir de çocuğu için.)

ingilizce Resimli Anneler Gunu Mesajlari

 • To the world you are a mother, but to your family you are the world. (Dünyaya göre siz yalnızca bir annesiniz, ama ailenize göre siz dünyasınız.)

ingilizce Resimli Anneler Günü Mesaji

 • Mothers hold their children’s hands for a short while, but their hearts forever. (Anneler çocuklarının ellerini kısa bir süre tutar, kalplerini ise sonsuza dek.)

ingilizce Resimli Anneler Gunu


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER