Anonymous, takipçilerine “Üçüncü Dünya Savaşına” hazır olmalarını söyledi

Ana Sayfa Genel Anonymous, takipçilerine “Üçüncü Dünya Savaşına” hazır olmalarını söyledi
Yunus Emre İyitütüncü   Anonymous, insanlar ABD ve Kuzey Kore arasındaki artan gerginliklerden dolayı  üçüncü dünya savaşı için hazırlığa başlamaları gerektiğini söyledi ve uyarılara bulundu.

Kuzey Kore, ABD ve Güney Kore arasındaki karşıtlığın süper güçler arasındaki tam teşekküllü bir savaşa hazırlandığını söyledi. Yakında çıkacak bir savaşın “tüm işaretleri” nin mevcut olduğunu ve insanları “hazırlamak” için uyarılarda bulundu. Gelecek için “. 

Anonymous, takipçilerine "Üçüncü Dünya Savaşı" na hazırlanmalarını söyledi

 “Her ülke, stratejik parçaları yerlerine getirdiğinden, Kore yarımadasında yaklaşmakta olan savaşın tüm işaretleri ortaya çıkıyor” dedi.

Donald Trump ve terörist gruplara karşı olan muhalefetini ilan eden grup, savaşın Suriye ve Yemen dahil olmak üzere Ortadoğu’daki “diğer uluslar tarafları seçmek zorunda kalacakları” gibi devam eden savaşlardan farklı olacağını söyledi. Ayrıca önceki Dünya Savaşlarından da tehlikeli ve “acımasız” olacağını da belirtti.

Geçmiş dünya savaşlarından farklı olarak, ordu birlikleri olacak olsa da, savaşın şiddetli, acımasız ve çabuk olması muhtemel ve hem çevresel hem de ekonomik seviyelerde küresel olarak yıkıcı olacak “dedi.

Anonymous, takipçilerine "Üçüncü Dünya Savaşı" na hazırlanmalarını söyledi

 ABD ve Kuzey Kore arasındaki gerginliği iyice tırmanan  Donald Trump’ın açılışını izleyen Kim Jong-Un, ABD’ye “yakın” savaşı tehdit ettiği için, ülkelerin gergin ilişkileri üzerine uluslararası odaklanmaları arttı.

Trump, Kuzey Kore’nin nükleer silahları test etmesini durdurmak için askeri kuvvet kullanmaya istekli olduğunu söyleyerek yanıt verdi.

 Kuzey Kore,Abd ve Güney Kore’yi, nükleer denemelere daha hazırlıklı olabileceği yönündeki haberlere dayanarak lideri aleyhinde başarısız bir suikast girişiminde bulunmakla suçladı.

Kaynak:http://www.telegraph.co.uk/technology/2017/05/10/anonymous-tells-followers-prepare-world-war-three/

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir