Milyonlarca öğrencinin beklediği sınav geldi. Bilindiği üzere sınavlar online olarak yapılacak. AÖF yaz okulu sınavları 5 Eylül ile 9 Eylül arası çevrimiçi ortamda yapılıyor. AÖF yaz okulu sınavı online giriş nasıl yapılır? İşte AÖF online sınav giriş ekranı, AÖF yaz okulu online sınav saat kaçta? hepsine bakalm.

AÖF Online Sınav Girişi Nasıl Yapılır?

AÖF online sınav giriş nasıl yapılır

Açıköğretim sınavına akıllı telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden giriş yapabilirsiniz. AÖF yer alan sınav linkine tıklayak giriş yapabilirsiniz. AÖF yaz okulu sınavları 5 Eylül’den başlayarak 9 Eylül 23.59’a kadar erişime açık olacaktır. Bu arada istediğiniz gün ve saatte sisteme giriş yaparak sınav olabilirsiniz.

Sınav giriş yapmak için T.C kimlik numarası ve şifresi yeterli olacaktır. Sınavlarda her ders 30 sorudan oluşuyor. Süre 40 dakikadır.

Diğer yandan sorular arasında ileri veya geri gidilme olmadığı için işaretleme yapmadan geçtiğiniz soru boş bırakılmış olarak kabul edilecektir. Son olarak sınav esnasında bağlantı sebebi ile sınavı tamamlayamazsanız 9 Eylül’e kadar sınavına kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

AÖF ONLİNE YAZ OKULU SINAVI İÇİN https://esinav.anadolu.edu.tr/ tıklayın.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER