Binlerce öğrencinin merakla beklediği AÖL sınavı 24 ile 25 Temmuz’da yapılmıştı. Öğrenciler sonuçları heyecanla beklemektedir. Yalnız sonuçlar daha açıklanmadı. Öğrenciler bu yüzden AÖL sonuçları neden açıklanmadı? diye merak etmektedir.

Diğer yandan ise AÖL takvimine göre 17 Ağustos’da sınavın sonuçları açıklanması gerekiyordu. MEB’in takvimine göre de açıklanması gerekiyordu. Peki, AÖL sonuçları neden açıklanmadı? 2020 Açık lise 2. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, birlikte bakalım.

AÖL Sınav Sonuçları Neden Açıklanmadı!

AÖL 2. dönem sınav sonuçları 17 Ağustos günü normalde açıklanacaktı. Dahası sonuçların saat kaçta açıklanacağı daha duyurulmadı. Bu arada sonuçlar, AÖL’ün öğrenci girişi sayfası üzerinden öğrenilebilecek. Öğrenciler T.C. kimlik numarası yada öğrenci numarası ile şifrelerini girerek sonuçları görebilirler.

Not: Arkadaşlar sonuçların gün içinde açıklanması tahmin ediliyor. Yetkililerden açıklama geldiği anda hemen size bilgi verilecektir.

AÖL SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Açıklandığı anda buradan ilk olarak görebilirsiniz.

AÖL SINAV SONUCUNU GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN


2020-2021 Kayıt Yenileme Ne Zaman?

  • AÖL 2020-2021 eğitim öğretim yılı 1. dönem ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri 24 Ağustos  ile 9 Ekim 2020 tarihleri arasında olacak.
  • 1. dönem ders seçme ve sınav merkezi güncelleme işlemleri 28 Ağustos ile 16 Ekim 2020 tarihlerinde yapılacak.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!