Apple AirPower Özellikleri ve Fiyatı

Ana Sayfa Haber Teknoloji Apple AirPower Özellikleri ve Fiyatı
  Apple önümüzdeki aylarda AirPower kablosuz şarj ünitesini tanıtabilir. Son teknoloji ürünleri piyasaya sunan Apple yaptığı bir hamle ile yine rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor. Apple airpower özellikleri ve apple airpower fiyatı ise merak konusu.

Geçtiğimiz dönem içerisinde kablosuz şarj desteği konusunda sıkıntılar yaşayan Apple, modüler bir sistem ile hemen hemen tüm mobil sistemlerine tek bir noktadan kablosuz şarj desteği sunmayı amaçlıyor.

Apple, geçtiğimiz yıl bir programda kablosuz şarj ünitesi üzerinde çalıştıklarını duyurdu ama bu ürün için ancak bir sonraki yıl işaret edilmişti. Teorik olarak piyasaya sürülebilecek olan bu cihaz bir hayli ses getirecek gibi duruyor.

Aksesuar konusunda uyguladığı politikalar yüzünden sık sık eleştirilere maruz kalan şirket bu defa farklı bir strateji izleyecek gibi görünüyor.

iPhone, iWatch ve AirPods kısacası mobil telefon ve aksesuarları tek bir şarj pedi üzerinden şarj edilebilecek.  

apple airpower özellikleri

AirPower Kablosuz Şarj Standı Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Polonya’da bir satış sitesinde ürünün fiyatı 199 dolar olarak listelenmiş durumda. Lakin bu bizlere kesin bir rakam belirtmiyor. Net fiyat bilgisi için Apple’dan gelecek olan resmi açıklama bize en doğru fikri verecektir.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir