Apple iPhone 8 Özellikleri Ve Çıkış Tarihi

Ana Sayfa Haber Apple iPhone 8 Özellikleri Ve Çıkış Tarihi
  Apple-iPhone-8-Özellikleri-Ve-Çıkış-Tarihi-webhakim-p-1670

Apple iphone 8 çıkış tarihi

Apple iPhone 8 büyük kitleler tarafından beklenen bir telefon modeli. Özellikle 8 serisinin özellikleri şimdiden tüm dünyanın en çok konuştuğu trend konulardan biri haline geldi.

Iphone 8, Amerika / California Eyaletinde görkemli bir lansman ile tanıtılacak. Tanıtım tarihi yaklaştıkça telefon ile ilgili Türkiye satış tarihi ve özellikler konusu da aydınlanmaya başladı. Apple iphone 8 büyük tanıtım lansmanının 8 Eylül 2017 tarihinde gerçekleşmesi bekleniyor. Lansmandan sonra Iphone 8 dünya ile aynı anda Türkiye’de de satışa sunulacak. Iphone 8 ile iligili merak edilen en büyük konulardan bir diğeri de Türkiye satış fiyatı. Iphone 8 modelinin satış fiyatının ortalama olarak 4000 TL ile 5000 TL arasında olması bekleniyor.

iPhone 8 Yeni Tasarım ve Yeni Konsept

 

Apple-iPhone-8-Özellikleri-Ve-Çıkış-Tarihi

 

Iphone markası Iphone 8 modeline özel yeni bir tasarımı görücüye çıkardı. Bu tasarım markanın takipçileri tarafından büyük bir beğeniyle karşılandı. iphone 8 özellikler ile ilgili yeni tasarım öne sürenler yalnızca markanın kendi temsilcileri de değil. Dünyanın dört bir yanından Iphone markasının yeni modeli için daha iyi olacağına inanılan tasarımlar gelmeye devam ediyor. Bu tasarımlar kullanıcıların beğenileri doğrultusunda yine onlar tarafından şekillendiriliyor.

Iphone bazı beğendiği özellikleri alabiliyor ya da klasik görüntüsüne devam edebiliyor. Genellikle klasik modelinden şaşmayan Iphone markası, 6 modelinde boyutu büyüterek kullanıcılarında büyük şaşkınlığa sebep olmuştu.

iPhone 8 Katlanabilme Özelliği

Apple-iPhone-8-Özellikleri-Ve-Çıkış-Tarihi-webhakim-p-1672

 

İphone 8 özellikler başlığı altında en çok konuşulan konulardan biri de ekranın katlanabilir özelliğe sahip olup olmayacağı. Iphone ile ilgili hazırlanan çoğu rapor ve haberde bu telefon sürümünde 3 model ile karşı karşıya kalınacağından bahsediliyor. Yeni modelin kavisli bir ekrana sahip olabileceği ve lazer algılayıcı özelliklere sahip olabileceği söylenenler arasında.

En kesin ve doğru bilgiler eylül ayındaki lansman sırasında kullanıcılara tanıtılacak olan bilgiler. Lansmandan sonra modeller, ekran ve diğer özellikler hakkında detaylı bir bilgiye sahip olunabilir. O zamana kadar reklamlardan ve raporlardan çıkan bilgiler ile tahminler yürütülmeye devam edilecek.

Her halükarda Apple iPhone 8 yeni modeliyle en konuşulacak telefon yerini her zamanki gibi başka hiçbir model ve markaya kaptırmayacağa benziyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir