• Astral Seyahat Nedir ? Astral Seyahat Nasıl Yapılır ? Yaşanmış Gerçek Örnek

Kimisine göre Spirütüalizmin, kimisine göre Okültizmin, kimisine göre ise Teozofinin kapsamına giren Astral seyahati hiçbir yere bağlamadan en açık ve en anlaşılır şekilde izah edeceğimiz bu yazımızda Astral Seyahat nedir, astral seyahat nasıl yapılır ve eğer varsa tehlikelerinden bahsedeceğiz. Ama dilerseniz öncelikle kısa bir ânımı sizlerle paylaşayım.

Astral Seyahat Nedir ? Astral Seyahat Nasıl Yapılır ? Yaşanmış Hikaye

Esasında bu yazıyı yazmaya başlamadan önce “başlığın” bir şeyler ifade ettiğini bilmeme rağmen bir türlü bu şey ya da şeylerin aklıma gelmemesine canım çok sıkılmıştı. Gün boyunca yazıyı yazacağım saati bekledim. Ama bir türlü cevabı hatırlamadan yazmak gelmedi içimden. Ve nihayet şu anda sizin de okumanızı sağlayan bu ânımı hemen hatırlayıverdim.

astral seyahat nedir

Yıllaaaar önce gittiğim bir akraba ziyaretinde benden yaşça küçük olan ve hemen hemen o yıllarda 12-13 yaşlarında olan bir akrabam ile gece yürüyüşüne çıkmıştım. O ana kadar herşey yolundaydı ve keyifli bir gezinin sonuna yaklaşmak üzereydik. Derken akrabam birden bazı şeylerden bahsetmeye çalıştı. Ve bu gece onun odasına beni davet etti. Ben de hem meraktan hem de vakit geçirmek bahanesi ile buna hayır diyemedim.

Gece yatağa uzanmış bir vaziyette benden 15 dakika sessiz beklememi istedi. O sırada arada sırıtıyor, arada homurdanıyor, bazen de küfürler ediyordu. Başta bunun bir şaka olduğunu düşünüp yatakta sallamak bile geçtiyse de içimden, bunu yapmamayı seçtim. Neyse ki 15 dakika doldu ve bana biraz önce ne yaptığını merak edip etmediğimi sordu. Meraklı gözlerle kafamı sallayarak Evet! Dedim. Ve birazdan size bahsedeceğim Astral seyahati gerçekleştirdiğini söyledi.

Astral Seyahat kelimesini ilk olarak ondan duymuştum. Ve ilk olarak gözlerimle o anda tanıklık etmiştim. Akrabamın neler anlattığını merak ediyorsunuz değil mi? Aradan yaklaşık 20 yıl geçmesine rağmen halen dün gibi hatırlıyorum anlattıklarını. Ve şu an bu yazıyı sizler için yazarken dahi heyecanla yazıyorum. Dönemin siyasetçilerinden merhum Bülent Ecevit’in 10 yıl içinde öleceğini söylemişti bana. Ve o ölmeden önce de bir ekonomik krizden bahsetmişti. Bu bir ön görümüydü yoksa başka bir şey miydi bilmiyorum ama söyledikleri gerçekti. Sanırım artık Astral Seyahatin ne olduğu biraz da olsa anlaşılmıştır.

Astral Seyahat Nedir? Nasıl Yapılır?

astral seyahat nedir

Uyarı: Konuyu merak edenler için açıklamak durumda kaldık, ancak astral seyahat olayını kesinlikle denememenizi söyleyebilirim! Bu durum görüldüğü veya anlatıldığı kadar kolay değil, sonrasında oluşabilecek durumlar sizi hayatınız boyunca etkileyebilir, tekrar tekrar söylemekte fayda var, kesinlikle denemeyin!

Yukarıda ki ânımda da anlattığımız üzere, Astral Seyahat, bilinçli ya da bilinç dışı yapılan ruh gezintisi olarak ifade edilebilir. Yani kimi zaman uyanık ve hatta gözler açıkken bile bu durumu yaşayabilirsiniz. Ruh aleminin bu denli gizemli olduğu dünyamızda, bu olayın imkansız olduğunu kimse söyleyemez. Ve canlı tanıklarından biri olarak bu olayın gerçek olduğunu da söylemeliyim.

Astral Seyahat nasıl yapılır sorusuna gelecek olursak; Beyin hücreleri uyku öncesi hayal edilen ve çokça düşünülen olayları bir şekilde rüya aleminde yaşatır. Bunun kaçışı yoktur. Bir kısmı hatırlanırken bir kısmı hatırlanmayabilir. Ama bu kesinlikle meydana gelir. İşte Astral seyahat öncesinde de siz görmek ya da daha doğru bir ifade ile yaşamak istediğiniz olayları öncelikle hayal ediyorsunuz. Ve sonrasında olaylar kendiliğinden gerçekleşiyor.

astral seyahat nedir

Astral seyahat yaparken, düz bir yatağa uzanarak sırt üstü bir vaziyet alın. Ve ayaklarınız ile gözleriniz rahat bir şekilde kıpırdamadan beklemelidir. İşte derinlere dalarak ve hayal ederek Astral seyahai gerçekleştirebilirsiniz.

Astral Seyahat Tehlikeli Midir?

Çoğu Astral Seyahat vakasının uykudan bir farkı olmadığını belirtmek gerekir. Ama bazı olayların da istenmeden yaşandığı bir gerçek. Ve tahmin edildiğine göre her 1000 Astral seyahatin 1’i mutsuz sonla bitmektedir. Umarım bu 1000 içerisine girmemek yerine bunu hiç denemezsiniz! Kesinlikle denememenizi öneriyoruz!

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Ulu caner 6 ay önce

hikayeyi tam olrak anlatmasdın