Asus, Zenfone serisinin 6 yeni modelini ortaya çıkardı. Asus,Tayvan Taipei’de düzenlediği fuarda Zenfone 4 serisini tanıttı.

Tanıtılan 6 yeni model; Zenfone 4, Zenfone 4 Pro, Zenfone 4 Selfie, Zenfone 4 Selfie Pro, Zenfone 4 Max ve Zenfone 4 Max Pro’dan oluşuyor.

6 farklı model ile gelen Zenfone 4’lerin, modelleri ve özellikleri geçen hafta Tayvanlı şirketin Fransız web sitesinde sızdırılmıştı. Zenfone 4 ve Zenfone 4 Max, arkadaki çift kameralara sahipken, Selfie modellerinde ise 120 derece açı ile fotoğraf çeken ön çift kameralar bulunuyor.

Telefonlar arasındaki farklar, hangi özelliği tercih edeceğinize bağlı olarak değişiyor. Selfie modelleri, yüzünüzün fotoğraflarını akılda tutarak yapıldı bu nedenle ön kameralar, büyük 20MP ile 24MP kamera içeriyor. Selfie Pro versiyonu ise, ön yüzdeki atıcıdan 4K çözünürlükte video çekebiliyor.

Zenfone 4 Max modeli ise batarya odaklı, pil ömrü oldukça uzun bir cihaz. Zenfone Max’in pili 5000mAh güç kapasitesine sahiptir. Ayrıca Zenfone 4 ve Zenfone Max Pro sırasıyla  12MP ve 16MP çift arka kameralar ile fotoğrafçılık yeteneklerini geliştirmeye de hazır.

Zenfone 4;399 dolardan, Zenfone 4 Pro;599 dolar, Zenfone 4 Selfie;279 dolar, Zenfone 4 Selfie Pro;379 dolar, son olarak Zenfone 4 Max’in ise 235 dolardan satışa sunulması bekleniyor. Ancak Zenfone 4 Max modelinin fiyatı ise henüz belli değil.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir