Son zamanlarda özellikle Instagram üzerindeki ürün satışlarının artması, bu alanda bazı art niyetli insanların da ortaya çıkmasında artışın olduğunu gösterdi.

Bunlardan biri de geçtiğimiz günlerde ABD’de meydana gelen bir olaydı. Bu olay, ABD gündemine bomba gibi düştü ve trend topic olmayı başardı.

Kısaca öykü şu şekilde; erkekler, ayakkabı satan kadınları önce, ayakkabıyı alacakları yönünde aldatıyor ve ardından ayakkabı içinde kendi ayaklarının fotoğraflarını çekmelerini istiyor. İşte ne oluyorsa buradan sonra oluyor. Çünkü, bazı erkekler, bu durumu gerçek anlamda bir art niyet noktasına getirebiliyor.

“Fotoğrafları, Giyerken Çekiniz”

Ayakkabı Satın Almada Yeni Tuzak: Ayak Fetişizmi

Ayakkabıyı alacağını ve hatta yüzlerce sipariş vereceğini söyleyen sapıklar, ayakkabı üzerinde çıplak ve çekici fotoğrafların çekilmesini istiyorlar.

Bu da özellikle müstehcen sitelerde veya porno sitelerinde yayınlanmak üzere kullanılıyor. Ayak fetişi olarak bilinen bu görüntülerin alıcısı da bir hayli fazla. Ve sonuç olarak, ayakkabı satışını gayet iyi niyetle yapmak isteyen kadınlar, bir anda kendilerini bu tür sitelerde görebiliyorlar.

İşte bu bağlamda bir farkındalık yaratmak adına bir sosyal medya fenomeni, diğer kadınların bu tuzağa düşmemeleri gerektiğini, mükemmel bir kurgu ile betimliyor.

Öncelikli olarak, bunu isteyen kişilerle, sanki gerçekten de bu ürünün satıcısıymış gibi görüşüyor. Ve onların niyetlerinin tam olarak ne olduğunu anladıktan sonra, köpeği ile fotoğrafları çekerek onlara harika bir ayakkabı fotoğrafı yayınlıyor. Tabii ki son anda, köpeği ile çektiği geniş bir fotoğrafı paylaşarak, onların hayal kırıklığı ile dalga geçiyor.

Ayakkabı Satın Almada Yeni Tuzak: Ayak Fetişizmi

İnce ve kara bir bacaktan ilk önce şüphelenmeyen sapıklar, daha sonra, bunun bir köpeğe ait olduğunu görünce, büyük bir hayal kırıklığına uğruyor ve tabii ki bu sayede derslerini de alıyor. 🙂

Tüm görüşmeler sosyal medyada paylaşıldı ve tepkileri de tam olarak sitede okuyuculara sunuldu. İşte bu noktadan sonra artık farkındalık yaratmak ve diğer ayakkabı satan masum niyetli kişilerin, bu tür sapıkların oyununa gelmemeleri konusunda da uyarılıyorlar. Bu yazımızı eğer siz de sonuna kadar okuduysanız; lütfen herhangi bir sosyal mecrada, bu tür ayak fetişi sapıklarının oyunlarına gelmeyiniz.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER