Google Chrome'da internetin olmadığı zamanlarda kullanıcıların canı sıkılmasın diye, geliştiriciler tarafından yapılan oyun, 2018 yılında ayda tam 270.000 Milyon kez oynandı.

İnternet üzerinde kimisi çalışıyor, kimi geziniyor kimisi oyun oynuyor, peki ya internet gittiği zaman. 2014 yılında geliştiriciler tarafından Google Chrome’da kullanıcıların hem Offline olarak da sitede kalmasını sağlayan hemde canlarını sıkılmasın diye geliştirilen T-rex dinazor oyunu 2018 yılında tam 270 milyon kez oynandı. Hala da oynanıyor.

T-Rex oyunu öyle bir hal aldı ki, okullarda, ofislerde ve iş merkezlerinde oyunun yasaklanması gündeme geldi. Dahası geliştiricileri kurumsal firmalarda devre dışı bırakma özelliği getirmek zorunda kaldı.

T-Rex Dinazor Oyunu

t rex buyuk skor

T-Rex oyunu bildiğiniz gibi offline olarak internetin olmadığı zamanlarda oynanıyor. İlk başta dinazor yavaşça ilerliyor ve cisimlere çarpmamaya çalışıyor. Daha sonra birden hızlanıyor ve farklı cisimler geliyor, kuşlar gibi. Oyun bu şekilde sizi serüven ve heyecan hissi vererek kendine çekiyor.

T-Rex Oyunun Sonu 17 Milyon Sonra Biter!

t rex oyunu oyna

Google Chrome geliştiricileri bu oyunun sonu getirmek imkansız diyor. Mühendis bu oyunun sonunu getirmek, tam 17 milyon süreceğini söylüyor. Eğer sizlerde oyunun sonu getirmek için uğraşıyorsanız bir kez daha düşünmenizde fayda var.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!