AZIO, yeni lüks bir mekanik klavye üretti, yeni klavye lüks ve retro görünümüyle harika bir tasarıma sahip.

AZIO’nun yeni mekanik klavyesi tasarımı ve tuş yapısı bakımından daktiloya benziyor. Şirket, bu yeni retro klavyesini deri konsepti ile birleştirip piyasaya sürdü. Lüks klavyenin kablosuz modeli 110 dolardan satışa sunuluyor, kablolu modeli ise 95 dolardan satışa sunulacak.

AZIO’nun retro klasik klavyesi, üç farklı renkte geliyor. Onyx , Posh ve Artisan renklerinde karşımıza çıkacak. Bununla birlikte klavyenin Windows ve Mac uyumluluğu da bulunuyor. Ayrıca mekanik klavye, USB veya Bluetooth’tan seçim yapabileceğiniz iki ara yüz seçeneğine de sahip.

AZIO Corporation, kendini yenilikçi teknoloji cihazları sunmaya adamış bir elektronik üreticisi. Şirket tasarımın sadece algılar üzerinde etkisinin olmadığını, aynı zamanda duyguları değiştirecek gücü olduğuna inanıyor.

AZIO Corp. Tasarım Bölümü Başkan Yardımcısı Sam Li, retro klasik klavyenin yapım aşamasında, yalnızca daha kaliteli yapıya dönüşen orijinal malzemeleri dahil etmek istediklerini, aynı zamanda fiziksel dokunuş ve duyulara hitap eden eski ürünlerin nostaljisini de geri getirdiklerini belirtti.

AZIO RETRO CLASSIC: Luxury Vintage Backlit Mechanical Keyboard from AZIO Corporation on Vimeo.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir