Sağlık Bakanı Fahrettin Koca koronavirüsün gidişatı hakkında paylaşımda bulundu. Bakan Koca, ”Bugün, yakın planda MERSİN, DİYARBAKIR, TRABZON, ANTALYA ve KOCAELİ illerimizin durumunu değerlendirdik. Birlikte mücadelemizin erken sonuçları alınmaya başlandı. Ara vermeden mücadeleye devam.” ifadelerini kullandı. Haberin detaylarına bakalım.

Bakan Koca’dan Açıklama: MERSİN, DİYARBAKIR, TRABZON, ANTALYA ve KOCAELİ İllerin Durumu

Bakan Koca'dan Aciklama

Bakan Koca, ”Bugün Resmi Gazete’de yayımlanan “Beşeri Tıbbi Ürünler Ruhsatlandırma Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” hakkında asılsız bilgiler yayıldığı görülmüştür. Bu özellikle yerli aşı adaylarımız ve ülkemizde kullanılacak tüm aşılar için yapılmış bir düzenlemedir.

Bugün tespit edilen 4.103 yeni hastamız var. Ağır hasta sayımız düşmeye devam ediyor. Aktif vaka sayımız da azalmaya başladı. Tedbirlerin bu hafta sonundan itibaren etkisini daha çok göstermesini bekliyoruz. Mücadeleye ara vermeden devam edelim. http://covid19.saglik.gov.tr

Bugün, yakın planda MERSİN, DİYARBAKIR, TRABZON, ANTALYA ve KOCAELİ illerimizin durumunu değerlendirdik. Birlikte mücadelemizin erken sonuçları alınmaya başlandı. Ara vermeden mücadeleye devam.” açıklamalarında bulundu.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER