Son dakika haberi Bakan Ziya Selçuk, Giresun’da açıklama yapıyor. Bilindiği üzere tabletler öğrencilere dağıtılacaktı. Yalnız herkes nasıl olacağını merak ediyordu. Bu kapsamda ise Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tabletlerin dağıtılması ile ilgili açıklamalar yapıyor.

Bakan Selçuk’tan Giresun’da önemli açıklamalar! Tabletler öğrencilere dağıtılıyor!

Son dakika haberi Bakan Ziya Selçuk

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, birçok öğrencinin merakla beklediği tabletler için açıklama yapıyor. Bakan Selçuk, Şimdiye kadar 60 bin tabletin dağıtımı yapıldığını açıkladı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk,  okullarda tablet dağıtımının tüm hızı ile devam ettiğini bildirdi. Selçuk, dağıtılan tablet sayısının 60 bin olduğunu vurguladı, tüm öğrencilere adil koşulların oluşturulmaya çalışıldığını belirtti.

Diğer yandan ise öğrencilerimizin eğitime adil şekilde erişmesini önemsiyoruz. Öğrencilerimize ücretsiz tablet dağıtımı için en yüksek bağışı yapan TMSF’dir. Kendilerine teşekkür ediyorum. Tablet dağıtımı sürüyor. Şu ana kadar öğrencilerimize 60 bin ücretsiz tablet dağıttık. 5. sınıfların eğitime başlayacak olmasına da değinen Selçuk, teknik detayları gün içerisinde açıklayacaklarını bildirdi.

Tüm detaylar birazdan gelecek..


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!