Koronavirüs salgını nedeni ile okullarda sadece ana sınıfı ve 1.sınıflar için yüz yüze eğitim kararı verilmişti. Diğer sınıfların ne zaman açılacağı ise 3 haftalık süre zarfında belirlenecek. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ise, yaptığı paylaşımında; Okullarımızı açtık ve %70.2’si çocuklarımızı okula gönderdi. Güveniniz için teşekkürler.” paylaşımını yaptı. Detayları haberimizde.

Bakan Ziya Selçuk’tan Açıklamalar: Güveniniz İçin Teşekkürler

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında; ”Hazırlık sürecinde yaptığımız araştırmada, 1. sınıfların velilerine çocuklarını salgın döneminde okula gönderip göndermeyeceklerini sorduk. “Göndereceğiz” diyenlerin yüzdesi %30’larda idi. Okullarımızı açtık ve %70.2’si çocuklarımızı okula gönderdi. Güveniniz için teşekkürler.” paylaşımını yaptı.

TRT EBA 8 ve 12. Sınıflar için özel yayın

Bakan Selçuk yaptığı diğer paylaşımında;”LGS ve YKS’ye Hazırlanan Gençler, Hafta Sonu Yine Birlikteyiz 8 ve 12. sınıf öğrencilerimiz için “Hafta Sonu Özel Yayın Kuşağı” EBA TV’de yarın başlıyor. 26-27 Eylül 2020 saat 09.30” paylaşımında bulundu.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER