Uzaktan eğitimden kademeli olarak yüz yüze eğitime geçiş sürecinde olanları detayları olarak paylaşan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan bir açıklama daha geldi. Bakan Ziya Selçuk yaptığı paylaşımında, ” Yüz yüze eğitimde ikinci aşama, eğitim tarihimizin en büyük öğretmen eğitimi çalışması, mesleki eğitimde 1000 okul” paylaşımında bulundu detaylarına bakalım.

Bakan Ziya Selçuk’tan Son Dakika Açıklaması: Yüz Yüze Eğitimde İkinci Aşama

Bakan Ziya Selçuk'tan Son Dakika Açıklama

Bakan Ziya Selçuk sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı paylaşımında,” Yüz yüze eğitimde ikinci aşama, eğitim tarihimizin en büyük öğretmen eğitimi çalışması, mesleki eğitimde 1000 okul, “Yaşayan Okullar Projesi” yeni okul mimarisi, ortaokul ve liseler için 15 kitaplık set ve TRT EBA Anaokulu yayınımızla bu hafta da “Çocuğun olduğu her yerdeyiz” paylaşımında bulundu.

Bir okul müdürü, yetkinliği ve motivasyonuyla harekete geçtiğinde neler başarıyor, şahidiz.

Bakan Ziya Selçuk, ”Bir okul müdürü, yetkinliği ve motivasyonuyla harekete geçtiğinde neler başarıyor, şahidiz. Yöneticilerimizle yazamayacağımız başarı hikâyesi yok. Salgın döneminde de durmadık, @unicefturk ’ün desteğiyle uzaktan eğitimle 50 bin yöneticimize ulaştık. Emeği geçenleri kutluyorum.” paylaşımında bulundu.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!