Dizi severlerin yakından takip ettiği baraj dizisi oyuncuları ve konusu izleyiciler tarafından aşırı ilgi görüyor. Bildiğiniz üzere Baraj dizisi salı günleri yayınlanıyor.

Ayrıca Dizide Nehir karakterine Biran Damla Yılmaz, Nazım karakterine Feyyaz Duman,  Tarık karakterine Burak Yörük canlandırıyor. Baraj dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir detaylarına bakalım.

Baraj dizisi yeni bölümleri yakında takip ediliyor. Oyunculara baktığımızda Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman,  Burak Yörük, Iman Casablanca, Sumru Yavrucuk, Sait Genay, Tuna Orhan gibi isimlerin yer aldığı dizi, 1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı ‘Baraj’ isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkıyor.

BARAJ DİZİSİ KONUSU

baraj dizisi konusu

1977 senesi yapımlı, başrollerinde Tarık Akan ve Türkan Şoray’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor.

Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu nedeni ile, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişmektedir. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinmektedir. Diğer yandan ise Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, çapkın ve yakışıklı bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir.

BARAJ DİZİSİ OYUNCULARI

Baraj dizisi oyuncuları

Baraj dizisi oyuncuları sırasıyla Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Burak Yörük, Iman Casablanca, Sumru Yavrucuk, Sait Genay, Tuna Orhan bulunmaktadır.

baraj oyunculari

Feyyaz Duman- Nazım Güney

Feyyaz Duman baraj

Biran Damla Yılmaz-Nehir Aksu

Biran Damla Yılmaz


Burak Yörük- Tarık Yılmaz

Sumru Yavrucuk- Zerrin

İman Casablanca-Zahra

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER