Efsane replikleri ile akıllara kazınan her sahnesi olay olan Kolpaçino 4 resmen duyuruldu. Net olarak resmi bir açıklama yapılmasada Kolpaçino’nun efsane oyuncularından Serkan Şengül Instagram hesabında yaptığı paylaşım ile yeni filmin geleceğini gösteriyor.

Kolpaçino, her serisi olay olan ve gişe rekorları kıran komedi filmi kendine has kitle ile sevenlerini şimdiden heyecanlandırmışa benziyor.

Şafak Sezer’in başrolünü oynadığı ilk filmi 2009 yılında vizyona girmişti. 2011 yılında Kolpaçino: Bomba ile 2. filmlerini çekmişlerdi. 2016 yılında Kolpaçino 3. Devre ile 1 milyon seyirci barajını aşmıştı.

Beklenen Haber Geldi! Kolpaçino 4 Resmen Duyuruldu!

kolpaçino 4

Kolpaçino serisi her yıl kendine hayran kitlesi kazandırmaya devam etti. Özelikle replikleri neredeyse her yerde söylenmeye başlandı. Kolpaçino efsane replikleri. Bazılarına bakalım mı:

  • beyler hoşgeldiniz. adım nedim, mekanın sahibiyim.
  • hayırdır -hayırsa hayır sudan bi bidon da bana ayır, al kardeş borusuyla beraber senin olsun.
  • bana bak yeni kurpiyer aldın mı yoksa içerisi jurassic park mı? -ne parkı dayı?
  • on numara namaz kılarım abi !
  • Ekrem abiye noldu lan.
  • Çoluk çocuğun elinde oyuncak olduk tayfun, abi ilerde deniz var atıp kurtulalım istersen, ne yaparsan yap ulan!

En son serisi 2016 yılında çekilen Kolpaçino 3. Devre filminde 1.5 milyon izleyici tarafından izlenmişti Uzun bir aradan sonra gelecek filimde yeni rekor gelir mi bilinmez.

kolpaçino 4 geliyor

Kolpaçino serisinin 3 filminde de oynayan, Galerici Şahin rolünü canlandıran Serkan Şengül, Instagram hesabından paylaşımda bulundu. Seyircilerine göz kırpan fotoğrafla Şafak Sezer, Şengül ve Kolpaçino senaryosu resimde göze çarpıyor.

Diğer yandan film ne aşamada kimler oynuyor, ne aşamada herhangi bir detay yoktur fakat kolpaçino 4 resmi olarak doğrulandığı kesin.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER