Koronavirüs kabusu sürerken birde mutant virüs çıktı. İşte ayrıntılar. Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda ilçede görev yapan bir öğretmende mutasyonlu virüs tespit edildiğini belirtti.

Belediye Başkanı Korkutan Haberi Açıkladı! Öğrenci ve Öğretmenlerde mutasyonlu virüs tespit edildi

Ogrenci ve Ogretmenlerde mutasyonlu virus tespit edildi

Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ilçede bulunan bir okulda görev yapan bir öğretmende mutasyonlu virüs görüldüğünü, temaslı olmaları nedeniyle 6 öğrencide de mutasyona uğrayan koronavirüs tespit edildiğini açıkladı.

Diğer yandan çok tedbirli olmak gerektiğini hatırlatan Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda herkesin dikkatli olmasını isteyerek; maske, mesafe ve temizliğe dikkat etmelerini ifade etti.

İlçe dışından misafir kabul edilmemesi ve misafirliğe gidilmemesi konusunda da uyaran Aydın, başka yerlerde ikamet edenlerin ise Dodurga’ya bir müddet gelmemelerini rica etti. Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamasında;

“İlçemizdeki bir okuldaki görevli öğretmenimizden kaynaklı, 6 öğrencimizde mutasyona uğramış Covid-19 vakası tespit edilmiştir. Numune alınanların sonuçları beklenmektedir. Tüm hemşerilerimizin dikkatli olması, maske, mesafe ve temizliğe lütfen dikkat etmeleri gerekmektedir. İlçemiz dışından misafir kabul edilmemesi, misafirliğe gidilmemesi, lütfen başka yerlerde ikamet edenlerinde sabırla biraz daha ilçemize gelmemelerini önemle rica ederiz” ifadelerini kullandı.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER