PC’de instagram.com adresini açın. Kullanıcı bilgilerinizle giriş yapın. Ekranın sağ üst köşesinde yer alan DM simgesine tıklayın.

Programsız olarak pc den instagram dm mümkün. Ancak tarayıcı sadece mesajları okumanıza izin verdiği için bu yöntem yerine daha kullanışlı ve her şekilde instagramı bilgisayarınızdan kontrol etme şansınız var.

Tabi bunun için ilk önce instagram hesabı oluşturmanız gerekiyor. Bilgisayarda instagram dm atma gibi birçok işi yapabileceğiniz Bluestack, bilgisayardan instagram mesaj atma ve bilgisayardan instagram kullanma işlemlerine olanak sağlayacaktır.

Bilgisayardan instagram mesaj atma programsız

Artık yeni güncelleme ile programsız bir şekilde dm atabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bilgisayarınızdan instagram’a giriş yapmak ve DM (Direct inbox) butonuna tıklamak.

Bilgisayardan Instagram DM

Instagram’da tamamen yeni iseniz, Instagram Web kullanarak dm gönderemezsiniz. Ancak Instagram uygulaması dışında, Instagram’ı bilgisayarınızdan veya akıllı telefon tarayıcınızdan da kullanabilirsiniz.

 1. PC’nizde bir Android cihazı gibi davranan bir yazılım olan Bluestacks‘i indirin.bilgisayardan instagram dm gönderme
 2. Karşıdan yükleme tamamlandıktan sonra, yazılımı yükleyin. Bu, kolay ve basit bir işlemdir.bilgisayardan instagram dm gönderme
 3. Yükleme işlemini tamamladığınızda Bitir’e tıklayın.
 4. Birkaç dakika bekleyin ve kendiliğinden yapılandırmasını bekleyin. Bundan sonra hoş geldiniz ekranı olacak. Sağ Ok’a tıklayın.
 5. Daha sonra, bir Google kimliği isteyecektir. Gmail kimlik bilgilerinizi girin ve sağdaki oku tıklayarak ilerleyin.bilgisayardan instagram dm gönderme
 6. Tüm bu kurulumları tamamladığınızda, aşağıda verilen ekrana benzer bir ekran görünecektir. Ara‘yı tıklayın.bilgisayardan instagram dm gönderme
 7. Arama çubuğuna Instagram yazın ve gösterildiğinde Instagram uygulaması simgesini tıklayın.
 8. Play Store‘a yönlendirileceksiniz. Yükle’yi tıklayın.
 9. Uygulama sanal Android cihazınıza yüklenecektir.
 10. Yükleme tamamlandıktan sonra uygulamayı açın. Ekranın altındaki Giriş‘e tıklayın.
 11. Instagram kimlik bilgilerinizi girin ve Oturum Aç‘ı tıklayın.
 12. Instagram, PC’nizde Android uygulamasında olduğu gibi açılacaktır. Ekranın sağ üst köşesindeki Instagram Direct simgesini tıklayın.
 13. Şimdi, Instagram Direct mesajını bilgisayara göndermenin keyfini çıkarın. Bunu yararlı bulduysanız bunu arkadaşlarınızla paylaşın. Bu çözümlerin en iyisi olmayabilir, ancak kesinlikle bir bilgisayarda DM kullanmanın en iyi yolu.

Instagram Dm Atma Soru Cevap Kısmı 

Instagram mesaj pc ile aklınızda soru işaretleri  kalmasın diye her soruyu cevaplamaya çalıştık.

instagram dm pc webhakim

Soru 1: Bilgisayardan instagram mesaj atma programsız olur mu?

Cevap: Şu an için programsız olarak instagram web dm atma yolu yoktur. Yukarıdaki anlattığımız programdan yapabilirsiniz.

Soru 2: Pc den instagram dm atma güvenlik açısında sorun teşkil eder mi?

Cevap: Araştırmalarımızdan çıkan sonuca göre herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Yukarıdaki uygulama gayet güvenlidir, dünyada bir çok kişide kullanmaktadır.

Soru 3: Instagram dm atma için başka uygulama var mıdır?

Cevap: Şu ana kadar araştırdığımız en güzel, kullanışlı ve güvenli olan uygulama Bluestacks uygulamasıdır, başka programlarda mevcuttur, lakin bu program en iyisidir.


Yorumlar (4)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

k.pop.officiall 4 sene önce

harika bir prgram . henüz denemedim indiriliyor ama işe yarıcak bence . teşeekürler.:)

Aslınur 4 sene önce

Merhaba instagrama giremiyorum bir sorun oluştu diyip duruyo

  Aslınur 4 sene önce

  Konu hakkında bir bilginiz varmı?

   Mustafa İyitütüncü 4 sene önce

   Merhaba, sorun oluştu derken anlayamadım, tam olarak sorunu atabilirmisiniz veya ss alıp atabilirsiniz.