Bir Erkek Bir Kadında Neleri Çekici Buluyor? Bilim Açıkladı !

Ana Sayfa Haber İlginç Bir Erkek Bir Kadında Neleri Çekici Buluyor? Bilim Açıkladı !
Yunus Emre İyitütüncü   Mitolojide aşkın müsebbibi Eros olabilir ama günümüz bilimi der ki, bu işin içinde çok daha başka sebepler var. Bilimsel araştırmalara göre bir erkeğin bir kadında neleri çekici bulduğuna inanamayacaksınız!

Dudaklar

Manchester Üniversitesi bilim adamlarına göre bir erkek için kadınların en çekici yerleri dudakları. Özellikle kırmızı ruj sürmüş bir kadına bir erkek dayanamıyor!

Güçlü göz kontağı

Hanımlar, beğendiğiniz erkeğin gözlerinin içine bakmaktan çekinmeyin çünkü erkekler etkili bakışlara sahip kadınları son derece çekici buluyor.

Beyaz dişler

Maalesef sararmış, bakımsız dişlere sahip kadınların erkeklerin kalbine girmesi de zor gözüküyor. Bilimsel araştırmalara göre düzgün, sıralı, beyaz dişlere sahip kadınlar erkeklere çok daha çekici geliyor.

Gülümsemek

Yerinde, zamanında ve içten gülümseyen bir kadın bir erkeğe son derece çekici geliyor!

Kırmızı renk

Buna şaşırmadınız, değil mi? Öyle gözüküyor ki, bilinen gerçekliği bilim adamları kanıtlamaya karar vermişler ve aynı kadına aynı elbisenin mavi ve kırmızı olan farklı renklerini giydirmişler. Elbette deneklerin çoğunluğu kadının kırmızı kıyafetli olan halini çok daha çekici bulmuş!

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir