Bir telefonda 2 WhatsApp nasıl kullanılır? diyorsanız doğru yerdesiniz. Bilindiği üzere WhatsApp en çok kullanılan sosyal medya araçlarının başında geliyor. Özellikle mesajlaşma konusunda dünyada bir numara, neredeyse herkes kullanıyor.

Günümüzde, birçok kullanıcı iş ve kişisel iletişimlerini ayrı tutmak için tek bir telefonda birden fazla WhatsApp hesabı kullanma ihtiyacı duyar. Bu gereksinimi karşılamak için çeşitli yöntemler mevcuttur.

Bir Telefonda İki WhatsApp Kullanmak

Hem Android hem de iOS uygulamalarında nasıl olur. Detaylarına bakalım.

Bir Telefonda İki WhatsApp Kullanmak iOS

Bir Telefonda İki WhatsApp Kullanmak iOS

Tek telefonda iki WhatsApp kullanma iPhone, bunun için uygulama indirmeniz gerekecek detaylarını bakalım.

1- İlk olarak TutuApp uygulamasını safari tarayıcısını kullanarak indirin.

2- TutuApp uygulaması direkt olarak Apple mağazasından inmediği için ona güvenmeyecektir. Yapmanız gereken telefonda Ayarlar kısmına girin. Genel deyin.

Profiller ve Aygıt Yönetimine tıklayın. Kurumsal uygulama altında bulunan China Mobile Group kısmına tıklayın ve  bu uygulamaya güven deyin.

3- Daha sonra TutuApp uygulamasına girin ve programın arama kısmından WhatsApp aratın. 2. sırada bulunan WhatsApp++ Duplicate uygulamasını indirin.

tek telefonda 2 whatsapp ios

4- WhatsApp++Duplicate uygulamasını yükledikten sonra 2.hesabınızı kurabilirsiniz. Hesabı kurarken yazacağınız telefon kullanılıyor olmalıdır. Kurulum yapıldığında doğrulama kodu gelecektir, kodu girin artık kullanabilirsiniz.

Bir Telefonda İki WhatsApp Kullanmak Android

Bir Telefonda İki WhatsApp Kullanmak Android

Bir telefonda iki WhatsApp kullanmak Android telefonlarda uygulama kullanarak mümkün detaylarına bakalım.

1- İlk olarak Paralell Space uygulamasını indirin.

2- Telefona kurun ve açılmasını bekleyin.

3- Sizden numara isteyecektir kullanmış olduğunuz numarayı girin.

4- Uygulama üzerinde WhatsApp uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bir Telefonda İki WhatsApp Kullanma android

Tek bir cihazda aynı anda birden çok hesapta oturum açmasına ve kendi tarzlarını öne çıkarmasına yardımcı olmaktadır.

Not: Bu uygulamanın farklı özelliği olarak diğer istediğiniz herhangi bir uygulamayı da çoklu olarak uygulamada kullanabilirsiniz.

Telefonda ikinci WhatsApp nasıl yüklenir?

Parallel Space uygulaması ile bu mümkündür. Uygulamayı başlatın. WhatsApp seçeneğinin yanındaki “Ekle” butonuna dokunun.

Cihazınızda yaratılan yeni bir alana WhatsApp uygulaması eklenecek. Telefon numaranızı girerek yeni bir WhatsApp hesabı oluşturun.

Parallel space ne demek?

Akıllı telefonda aynı uygulamadan iki tane kullanmaya izin veren android uygulamasıdır. Bu sayede aynı cihazda iki whatsapp hesabı kullanabilirsiniz.

Parallel Space ücretsiz mi?

Bu uygulama ile 2 farklı Whatsapp hesabını aynı cihazda kullanabilirsiniz. Uygulamayı Google Play üzerinden ücretsiz indirmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

WhatsApp Web Kullanarak

WhatsApp hesabınızı telefonda kullanıyorsanız, ikincil bir WhatsApp hesabınızı WhatsApp Web üzerinden bir tarayıcıda kullanabilirsiniz. Ancak, bu yöntem ikincil hesabınızı sürekli olarak kullanmanızı gerektirmez ve sürekli internet bağlantısı gerektirir.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER