Bodrum da yürekleri ağza getiren bir deprem daha meydana geldi!

Ana Sayfa Haber Bodrum da yürekleri ağza getiren bir deprem daha meydana geldi!
Yunus Emre İyitütüncü   Bodrumda inanılmaz bir deprem daha meydana geldi. Kandilli Rasathanesi analizine göre saat 10.42′ de Pınarlıbelen-Bodrum merkezli bir deprem meydana geldi. Kandilli, depremin büyüklüğünü önce 5.1 ardından 5.3 olarak belirledi, bu arada Afad ise depremin büyüklüğünü 4.9 olarak duyurdu. Depremin derinliği ise 1.6 kilometre idi. Bilindiği üzere Muğla’ nın Bodrum ilçesi Gökova Körfezi açıklarında sabah 04.46′ da da 4.3 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmişti.

Bodrum’ da yürekleri ağza getiren bir deprem  daha meydana geldi. Kandilli Rasathanesi analizine göre Pınarlıbelen-Bodrum merkezli depremin büyüklüğü 5.3.

İnsanlarımız sosyal medyadan depremi çok çok şiddetli şekilde hissettiklerini paylaştı. Depremin ardından 10.46′ da 3.4 büyüklüğünde artçı sarsıntı belirlendi. Bodrum’da tatil yapan gazeteci Ertuğrul özkök “Çok kuvvetli bir depremdi” dedi.

Depremi hissedenler, sosyal medyada “Çok fazla salladı, tüm Bodrum sokakta, “Toprağın çıtır çıtır sesini duydum” ve inanılmaz derecede salladı ” gibi mesajlar paylaşıldı.

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir