Ülkemizde ve dünya genelin yüzbinlerce insanın ölümüne sebep olan koronavirüsü ile ilgili inanılmaz bir iddia geldi. Covid-19 virüsünü araştıran bilim insanlarından biri olan ve ABD’ye kaçan Çinli virolog Dr. Li-Meng Yan, Covid-19’un insan yapımı olduğunu belirterek, “Ekibimle ilk raporumu hazırladım ve çok yakında dünya ile paylaşacağız” açıklamasını yaptı.

Diğer yandan ise koronavirüsü ilk tespit edip dünyaya duyuran doktor Li Wenliang ise virüs duyurduktan kısa bir süre sonra hayatını kaybetmişti. Dahası Li Wenliang’a ilişkin raporda, polisin genç doktora uygunsuz şekilde davranıldığı belirtilmişti.

Çinli Doktordan Şok Sözler: Koronavirüsü İnsan Yapımı!

Koronavirusu Insan Yapim

Bilindiği üzere virüs ile ilgili çok komple teorileri ortaya atılmaktadır. Çin’den ABD’ye kaçan bir virolog Covid-19’un insan yapımı olduğunu iddia etti.

Hatırlanacağı üzere 2019 yılının sonlarına doğru Aralık ayında Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa zamanda tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Diğer yandan ise coronavirüsü ilk araştıran bilim insanlarından biri olarak bilinen ve salgını duyurmak için Çin’den ABD’ye kaçan virolog Dr. Li-Meng Yan, Covid-19‘un insan yapımı olduğunu öne sürdü.

Doktor Li-Meng, “Bilim adamı ekibimle ilk raporumu hazırladım ve çok yakında dünya ile paylaşacağız. Detaylı bilimsel kanıtlarla bunun neden doğadan, o hayvanlardan gelen bir şey olmadığını göstereceğiz” açıklamalarında bulundu.

Doktor, Asrın En Büyük Salgını

Çinli virolog, Fox News’e verdiği röportajda, “Bu, tarihte gördüğümüz en büyük salgın. İnsanlık tarihindeki bildiğimiz her şeyden daha fazlası. Bu nedenle, zamanlama çok önemlidir. Erken durdurabilirsek hayat kurtarabiliriz. Fazla zamanımız yok. Zaten geç kaldık” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Anonim 2 hafta önce

Aslında pek insan sayılmaz onu yapan şeytanlar. şetö.