George Jetgil ve ailesi yakında televizyon dizisi olarak ekranlarda olacak.

Reklam ucuz duvar kağıdı

İlk bölümü 1962 yılında yayınlanan Jetgiller, fütüristik yaşam biçimleriyle çocukluğumuzda derin izler bıraktılar. Orijinal adı The Jetsons olan çizgi filmin, klasik 60’lı serilerin TV’ye uyarlanacak versiyonu Warner Bros tarafından geliştiriliyor.

Back to The Future (Geleceğe Dönüş) filminin yönetmeni Robert Zemeckis ise, dizi olarak karşımıza çıkacak olan Jetgiller’in yapımcılığını üstlenecek. Çizgi filmde, potansiyel olarak günümüzden 100 yıl sonrasında yaşayan Jetsons ailesinin, TV uyarlamasında da hikayenin aynı şekilde günümüzden 100 sene sonrasında geçmesi bekleniyor. Yeni seriyle ilgili pek fazla bilgi paylaşılmadı, Bros ise çıkan haberler hakkında yorum yapmadı.

Fakat, Warner Bros Jetgiller’in animasyonlu filmi üzerine çalışmalar yapıyordu. Hatta Jetgiller’in animasyon filmi için yönetmen koltuğuna Şrek 2’nin ve geçtiğimiz yılın en eğlenceli komedi animasyonlarından Sausage Party’nin yönetmeni Conrad Vernon oturacaktı, senaryo için de Matt Lieberman ile anlaşılmıştı.

Şimdilik animasyon filmi yerine Jetgiller’in televizyon dizisi olarak karşımıza çıkması bekleniyor. Dizi formatında oyuncular eşliğinde çekilecek fakat hangi oyuncuların yer alacağı da henüz belli değil. 60’lı yıllardan beri televizyonun ne kadar ilerlediği göze alındığında,vizyonumuzun ne kadar ilerlediğini görmek eğlenceli olacak.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir