Computex Taipei 2017, Yapay Zeka Teknolojisinde Devrim Yapabilir!

Ana Sayfa Haber Computex Taipei 2017, Yapay Zeka Teknolojisinde Devrim Yapabilir!
  Asya’nın en büyük bilişim ve teknoloji fuarı olan ve Tayvan’ da bulunan, Computex Taipei, yapay zeka teknolojsinde devrim niteliğinde bir sunuma hazırlanıyor.

Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Konseyi (TAITRA) başkanı Walter Yeh, ” fuar Salı günü başladı ve 30 ülkeden 1.600’den fazla şirket katılıyor ve 178 ülkeden 50.000’den fazla ziyaretçi beklediklerini ” söyledi.

TAITRA ve Taipei Bilgisayar Birliği (TCA) tarafından ortaklaşa düzenlenen fuar’da : ” robotik, yapay zeka, internet uygulamaları, şirketler, oyunlar ve sanal gerçeklik için yeni bir bölüm sunduğunu belirtti. ” TCM Genel Sekreter Yardımcısı Li Chang.

Efe, Intel, Microsoft, Apple, Dell, ARM, Foxconn ve otomotiv Tesla’nın da aralarında bulunduğu önde gelen bilgisayar ve robotik şirketlerin yanı sıra Computex 2017’nin dünyada 217 yeni şirkete sahip olduğunu söyledi.

Bu şirketlerden biri olan Lai Yang Technology, şirket kaynaklarına, yaşlılığa ve çocuklara göre Tayvan’daki ortalama bir ailenin ihtiyaçlarını karşılama konusunda uzmanlaşmış “Robelf” robotu sunuyor.

 

Yapay Zeka robolf webhakim p 1720

 

Fuar, ayrıca Taipei Dünya Ticaret Merkezi, Nangang Sergi Merkezi ve Uluslararası Kongre Merkezi’nde 30 Mayıs – 3 Haziran tarihleri ​​arasında halka açık olacak, teknoloji formu etkinliğini başlatacak.

Kaynak : http://www.gadgetsnow.com/tech-news/latest-ai-technology-gets-showcased-at-computex-taipei/articleshow/58908315.cms

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir