Conor McGregor, İrlandalı UFC dövüşçüsü 3.defa emekli olduğunu açıkladı. McGregor, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ”Merhaba arkadaşlar, emekli olmaya karar verdim. Olağanüstü anılar için hepinize teşekkürler! Ne işler çıkardık ama! Dünya dünya şampiyonluğu kazandığım maçların hemen sonrasında annem ile Las Vegas’ta çektirdiğim bir fotoğraf. Rüyanızdaki yuvayı seçin ve yaşayın, Mags seni seviyorum. Neyi arzu ediyorsanız sizindir.” açıklamasında bulundu.

Conor McGregor’un İlk Emekliliği Değil!

Conor McGregor 3. Defa Emekli Oldu

31 yaşındaki dövüşçü Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, bir daha kesinlikle dövüş müsabakalarına çıkmayacağını bildirdi. Ama sosyal medyadakiler buna pek inanmışa benzemiyor. Çünkü McGregor’un ilk emekliliği değil. Daha önce de McGregor 2019 yılı mart ayında da bırakma kararı almıştı. Yaklaşık 12 ay sonra ringlere geri dönmüştü. 2016 yılında ise yine erken emeklilik denemesi yapmıştı.

Bu sebeple, Twitter’da hey dostum, ”Sana inanmalıyız yoksa geri dönüşlerin adamları olmaya devam mı edeceksin!” şeklinde paylaşımalara maruz kaldı.

McGregor son maçını ise 2020 Ocak’da ayında yapmıştı. Donald ‘Cowboy’ Cerrone’yi 40 saniyede nakavt etmişti.

Conor McGregor En Ses Getiren Maçı İse Habib Nurmagomedov İle Olmuştu!

Bilindiği üzere Habib ile Mcgregor ile yaptığı maçta neredeyse dünya üzerinde izlemeyen kalmamıştı. Mcgregor, Habib’e o kadar kötü şeyler söylemişti ki; birbirlerine çok bilenmişlerdi. Tabi maçın sonunda Habib yenmişti ve neredeyse tüm hıncını ring de Mcgregor’a sergilemişti.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!