Corona virüsü ile ilgili Youtube’a yüklenen bir video ortalığı karıştırdı. Çinli bir kadının videoda söyledikleri kafaları karıştırdı. Kadın video’da kısaca, hükümetin sıradan vatandaşları umursamadığını söylüyor. Yorumlar ise destekler nitelikte.

Bazı yapılan yorumlar:

# Kocam ve ben, bunun kontrolden çıkmış bir viroloji laboratuvarından kaçan (veya bilerek salınan) bir silahlı virüs olduğuna dair şüphelerimiz var. Kocamın Çin’den bir buçuk hafta önce yeni gelen kuzeni durumun Çin hükümetinin dünyaya söylediklerinden daha kötü olduğunu söyledi. Amerikalıların diğer videoları da aynı şeyi söyledi. Çoğu Çinli konuşmayacak çünkü bu cesur hanımın dediği gibi hayatlarından korkuyorlar.

# İngilizce altyazıların kadının konuştuğuna uygun olduğunu kimse doğrulayabilir mi? + It’s very close.. (Çok yakın)

# Bunu Tayvan’daki arkadaşımla paylaştım. Ve bu kadının bahsettiği her şeyin doğru olduğunu söyledi. Ve orada insanlar acı çekiyor. Sadece şimdi değil, her zaman. Ve Onların Haberleri Çin’de meydana gelen tüm kötü şeylerden bile bahsetmiyor. Her şey çok gizli …

# Sen delirmeyeceksin! Sen çok aklı başındasın. Deli olduğuna inanmanı isteyen aptal ülken. Bütün dünya neler olduğunu biliyor. Görebiliyoruz. Biz aptal değiliz. Hemen hemen her ülke bunu içeride tutmayı nasıl başardı? Ancak Çin yayılmasına izin verdi.
Çin hükümeti başlı başına bir VIRUS’tur. Siz, onun içinde yaşayan güzel insanlar. Üzgünüm! Seni tutan canavarlar olduğu için üzgünüm!

# Bu hanımın söylediği her kelimeye inanıyorum. Tanrım kollarını sana ihtiyaç duydukları insanların etrafına sar. Oradaki bebekleri koru😔😔

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!