Cyberpunk 2077 için geçtiğimiz günlerde 15 dakikalık video yayınlamıştı. Bu kez ise 25 dakikalık birinci şahıs oynayış videosu paylaştı. CD PROJEKT RED tarafından geliştirilen oyun bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri olmayı şimdiden başardı.

Daha önce paylaşılan 15 dakikalık video çok kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi ve paylaşıldı. Bu 25 dakikalık videoda ise oyunda konuşma veya yorum bulunmuyor. Ayrıca CD PROJEKT RED tarafından video pek çok gazeteciye gönderildi.

Cyberpunk 2077 Birinci Şahıs Oynayış Videosu!

Cyberpunk 2077 birinci şahıs oynayış videosunda 4K çözünürlükte 30 FPS alırken bilgisayarda ışın izleme efektleri aktif olmadan kayıt edildiği bilinmekte. Dahası saydığımız özelliklerinde hepsi CS PROJEKT RED tarafından yapılan basın etkinliğinde aktif hale getirildi.

Diğer yandan ise kullanıcılar ve oyuncuların yorumlarına göre ışın izleme teknolojisi kullanılmadan da çok ilgi çekici olduğu belirtildi. Oyun şimdiden merak konusu olmaya devam ediyor.

Oyunun Fiyatı

CYBERPUNK

19 Kasım 2020 itibariyle oyuncularına kavuşacak oyun, PC, PlayStation ve Xbox versiyonlarında ön siparişe hazır hale getirildi. Epic Games Store ve PC için Steam üzerinden 249 TL, Xbox için 468 TL ve PlayStation için 459 TL siparişi verebilirsiniz. Oyunda alt yazı Türkçe desteği de yer alacak.


Kaynak : https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/full-length-cyberpunk-2077-preview-2020-gameplay-video-first-person-screenshots/
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!