Masterchef rekorlar kırmaya devam ederken çoğu kişi şefleri de merak ediyor. Bunların arasında Danilo Zanna merak edilen isimler arasında yerini alıyor. İşte Danilo zanna kimdir, kaç yaşında ve 2012 yılında evlendiği Tuğçe Demirbilek ile tanışma hikayesi ile ilgili bilgiler.

Danilo Zanna Kimdir?

Danilo Zanna kimdir

Danilo Zanna, 1982 senesinde İtalya’da gözlerini açtı. Bu arada aileden gelen aşçılık yeteneği ile belli bir süre sadece İtalyan mutfağı ile ilgilenen Zanna, amcasının hastalanması ile birlikte bir süre Londra’da kaldı. 

Bir hafta sonu için İstanbul’a tatile geldiği esnada eşi Tuğçe Demirbilek ile tanıştı ve evlendi. Türkiye’de yaşamaya karar verdikten sonra İtalyan ve Türk mutfağından oluşan bir restoran açtı.

TV 8 ekranlarına çıkmaya başlaması ile tanınmaya başlayan Danilo Zanna,“Elin Oğlu” ve İtalyan İşi”gibi programların yanında  Gupse Özay’ın “Görümce” isimli sinema filminde rol aldı.

Son olarak MasterChef TV 8 yarışmasında jüri üyesi olması ile popülerliği artan İtalyan Şef, “Danilo Zanna ile İtalyan İşi Komedi”ismi tek kişilik gösteriye de imza attı.

Danilo Zanna’nın Eşi Kimdir?

Danilo Zanna Tuğçe Demirbilek ile 2012 yılında evlendi. Eşi Tuğçe Demirbilek aslen Giresunludur. Danilo Zanna, bir çocuk babasıdır.

Zanna, verdiği bir röportajda eşi ile tanışma hikayesini şöyle anlatmıştı: “Bir gün benim bir Türk arkadaşım beni Türkiye’ye davet etti. Buraya geldiğimde biriyle tanıştım ve aşık oldum. Bugün kendisi eşim. Evlendikten sonra burada yaşamaya karar verdik. Aslında ben Şangay’a gitmek istiyordum ama bunları düşünürken eşim bana hamile olduğunu söyledi ve Çin’in yemeklerine ve yaşam tarzına uyum sağlayamayacağını söyledi. İstanbul’da yaşamaya devam ettik” açıklamalarında bulundu.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!