Akneye Karşı Paraben İçermeyen Güneş Kremi – Dermoskin Güneş Koruma Kremi

Ana Sayfa Genel Akneye Karşı Paraben İçermeyen Güneş Kremi – Dermoskin Güneş Koruma Kremi
Ebru Taş   Akneye Karşı Paraben İçermeyen Güneş Kremi – Dermoskin Güneş Koruma Kremi

Sıcak aylarda güneş kremi hepimiz için önemli bir etken. Sadece yazın kullanılmaması her mevsim kullanılması gerekir. Güneşten gelen zararlı ışınlardan korunmak, tenimizi korumak, cilt kanserinden korunmak ve erken yaşlanmayı önlemek için dışarıya çıkarken vücudunuzun bölgelerine sürmeniz gerekir.

Vücudumuz çok hassastır ve güneş yanıklarına maruz kalmamak için güneş koruyucu kremler kullanmalısınız.

Piyasada birçok ürün var ve hangilerine güvenebilirsiniz bunu seçmek gerçekten zor. Bu konuda size kendi kullandığım ürünü tanıtarak yardımcı olacağız.

Dermoskin Güneş Koruma Kremi

Dermatolog tarafından önerilen 50 faktörlü suya dayanıklı bir güneş kremidir.

Dermoskin Güneş Kremi Özellikleri

  • Tüm cilt tipleri için uygundur. Yani cildiniz kuru, karma, yağlı da olsa kullanabilirsiniz.
  • Cildin hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı korunmasına, bitkisel Omega 3 ve Omega 6 içeriği ile cildin koruma tabakasının güçlenmesine ve su kaybının engellenmesine, Vitamin E ve Vitamin B5 sayesinde serbest radikallerin oluşturduğu zararlara karşı korumaya ve onarmaya yardımcı olur.
  • Allantoin ciltteki hassasiyeti azaltır.
  • Aloe vera ve Glycerin’in birlikte kullanımı yoğun nem verir.
  • Güneş filtrelerinin etkisinin artmasına ve ürünün hızla emilmesine yardımcı olur. Renksiz hafif ve transparan yapısı ile cildinize ipeksi bir his verir.
  • Gözenekleri kapatmaz.
  • Boyar madde, Paraben ve Parfüm içermez.

Güneş Kremi nasıl Sürülür?

Güneş kremini mutlaka dışarıya çıkamadan en az 20-25 dakika önce sürün. Dermoskin güneş kremi cilde eşit dağıtacak şekilde sürün. Terleme, yüzme, havluyla silinme sırasında ürün kaybı olacağından Dermoskin Güneş Koruyucu Kremi yeniden uygulayın. Uzun süre güneşte kalındığında sıkça tekrarlayın.

Dermoskin Güneş Kremi Yorumları

Dermoskin Güneş Koruma Kremi’nin en önemli özelliği akneli ve sivilceli ciltler için uygun olmasıdır. Herhangi bir sivilce tedavisi görüyorsanız bu kremi tercih edebilirsiniz. Üründen gayet memnunum. Yüzümde pütürcük, yanma, kararma gibi sorunları yaşamıyorum. Fiyatı 30 Tl’dir. En yakın eczanelerden gidip satın alabilirsiniz. Piyasadaki ürün kirliliği olduğundan dolayı cildinize zarar vermeyecek, sivilce, akne yapmayacak ürünler kullanmaya dikkat edin. 50 koruma faktörü günlük kullanıma yeterlidir.

İçindekiler

dermoskin güneş kremi

Uyarılar

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Güneş kremini kullanmış olsanız bile güneşe uzun süre maruz kalmamaya dikkat edin.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir