Dgs 3. Sınıftan Başlatan Üniversiteler | Anket

Ana Sayfa Haber Eğitim Dgs 3. Sınıftan Başlatan Üniversiteler | Anket
  Dgs 3. Sınıftan Başlatan Üniversiteler Araştırmamıza Hangi Bölümden Devam Edelim ?

Arkadaşlar öncelikle Dgs hukuk fakültesi 3. sınıftan başlatan üniversiteler araştırmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden ve gelen olumlu yorumlardan dolayı sizlere teşekkür ederiz.

Hukuk fakültesi 3. sınıftan başlatan üniversiteler araştırmamız yaklaşık 2 ay sürmüştü. Ekip arkadaşlarımız ile tek tek özel ve devlet üniversitelerinden konu ile ilgili detaylı bilgiler alıp sizlerle paylaştık. Araştırmamızın sonucunda, sizlerden gelen yorumlarda diğer bölümleride araştırıp, bilgi vermemiz istendi. Ancak, arkadaşlar bilenler anlayacaktır, dgs 3. sınıftan başlatan üniversiteleri hangi bölüm olursa olsun, üniversiteyi arayıp veya ziyaret edip sormak çok büyük bir emek ve uğraş gerektiriyor. Bütün bölümleri tek tek araştıramayacağımız için sizlere anket sunup, onun sonucunda çıkan bölümle ilgili araştırma yapalım ve bunuda siz belirleyin istedik.

Not: Dgs puanlarınızı dgs puan hesaplama sistemimiz ile doğru bir şekilde hesaplayabilirsiniz.

Arkadaşlar ankete katılmak için, aşağıdaki istediğiniz bölümü tıklayarak oy verebilirsiniz.

DGS 3.SINIFTAN BAŞLATAN ÜNİVERSİTELER ANKETİMİZ CUMA GÜNÜ 00.00’DA SONA ERECEK VE HANGİ BÖLÜM 1.OLURSA O BÖLÜMÜ ARAŞTIRMAYA BAŞLAYACAĞIZ, ARAŞTIRMALARIMIZA AYNI DGS HUKUK 3.SINIFTAN BAŞLATAN ÜNİVERSİTELER GİBİ İTİNA VE ÖZENLE YAPMAYA ÇALIŞACAĞIZ.

ANKETİMİZ SONA ERMİŞTİR VE ARAŞTIRMALARIMIZA DGS 3.SINIFTAN BAŞLATAN İLAHİYAT ÜNİVERSİTELERİNDEN BAŞLAYACAĞIZ

Önemli : Anketi göremeyen arkadaşlar için link : Dgs 3. Sınıf | Anket

[socialpoll id=”2453401″]

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir